LUBLIN: Kradł radia i nawigacje z samochodów

0
Policjanci z V komisariatu poszukują sprawcy włamań do samochodów. Mężczyzna kradł z pojazdów radia i nawigacje. Łączna wartość strat szacowana jest przez pokrzywdzonych na ponad 14 tys. zł. Włamania miały miejsce w styczniu tego roku, w dzielnicy Czechów. Na podstawie zeznań jednego ze świadków sporządzono portret pamięciowy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o kontakt z Policja. Informacje można przekazywać na numer alarmowy 997 bądź bezpośrednio do V komisariatu.

Policjanci z V komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie włamań do pojazdów, które miały miejsce na Czechowie w styczniu tego roku. Z przyjętych zawiadomień wynika, że najprawdopodobniej ten sam sprawca, tą samą metodą włamał się do trzech samochodów. Włamywacz kradł całe panele z radiem i nawigacją. Łączna wartość strat szacowana jest przez pokrzywdzonych na ponad 14 tys. zł.

Na podstawie zeznań jednego ze świadków sporządzono portret pamięciowy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o kontakt z Policja. Informacje można przekazywać na numer alarmowy 997 bądź bezpośrednio do V komisariatu.

R.L.R.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ