Od czwartku 6 października mieszkańcy podwarszawskiego Wołomina nie muszą już jechać do stolicy, żeby zrobić zakupy „korzystnie, modnie i z pomysłem”. Sporo czasu – a przy tym także pieniędzy – mogą od teraz zaoszczędzić dzięki otwarciu w ich mieście nowego sklepu należącego do marki KiK, która wszystkie swoje produkty oferuje klientom właśnie w myśl tej zasady. By uczcić to wydarzenie, odbyła się huczna, całodniowa impreza, która zgromadziła tłumy.
Wszechobecne czerwone i białe baloniki, radosna muzyka rozbrzmiewająca z każdego kąta, uśmiechnięte hostessy zachęcające do zajrzenia do środka – taki obraz już na wstępie witał wszystkich, którzy w pierwszy październikowy czwartek postanowili wziąć udział w otwarciu Galerii Wołomin, a tym samym także w Wielkim Otwarciu nowego sklepu marki KiK mieszczącego się przy ulicy Geodetów 2.
Impreza rozpoczęła się już wczesnym rankiem. Punktualnie o godzinie 9 nastąpiło uroczyste przecięcie tradycyjnej, czerwonej wstęgi, stanowiące sygnał do rozpoczęcia zabawy i zarazem oficjalnej działalności kolejnego lokalu tej firmy.
Żeby ułatwić mieszkańcom Wołomina zapoznanie się z ofertą sieci oraz uprzyjemnić im pobyt w sklepie KiK, wszyscy odwiedzający najmłodsze „dziecko” marki przez cały dzień mogli brać udział w licznych grach i konkursach. Nie trzeba było dużo czasu, żeby zorientować się, iż największe zainteresowanie i zarazem mobilizację do zabawy wzbudziło Koło Fortuny. Trudno się dziwić, bo każdy jego uczestnik wygrywał – żeby spróbować swojego szczęścia i zdobyć którąś z nagród, czyli produktów z oferty marki KiK, wystarczyło tylko przedstawić paragon ze sklepu na kwotę o wartości minimum 20 zł.
Oprócz skorzystania z rozmaitych atrakcji przygotowanych na przywitanie pierwszych gości i klientów, tego dnia można było oczywiście zrobić również zakupy i to w bardzo atrakcyjnych warunkach. Sklepowe półki dosłownie uginały się pod szerokim wyborem produktów, które – dla dodatkowego uczczenia Wielkiego Otwarcia – zostały objęte specjalnym 15-procentowym rabatem obowiązującym nie tylko w czwartek 6 października, ale również przez cały kolejny dzień.
Było w czym wybierać. Marka KiK posiada bowiem szeroką ofertę – przede wszystkim odzieżową, na którą składają się sezonowe kolekcje ubrań oraz dodatków przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn i dzieci, jak również ogromny wybór produktów do domu: od akcesoriów do sprzątania i przechowywania, po dekoracje i elementy wyposażenia salonów, sypialni, kuchni, łazienek oraz ogrodów, a nawet produkty spożywcze – głównie w postaci słodyczy i słonych przekąsek.

Jak się okazało, sporym zainteresowaniem cieszyła się zwłaszcza limitowana kolekcja ozdób i kostiumów na coraz popularniejsze w naszym kraju Halloween, ale również bardziej tradycyjne dekoracje z motywami jesiennymi. Interesująca oferta i dodatkowe atrakcje sprawiły, że tego dnia właściwie nikt nie wyszedł ze sklepu niezadowolony i z pustymi rękoma.

Nowy sklep KiK jest zlokalizowany w Galerii Wołomin, przy ulicy Geodetów 2 w Wołominie. Można robić w nim zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele od godz. 10:00 do 20:00.

Zobacz również: