Tego lata miłośnicy muzyki na żywo będą mieli spory dylemat. Organizatorzy dwóch ciekawych muzycznych festiwali na Warmii i Mazurach nie zgrali się z terminami i Olsztyn Green Festival (13-14 sierpnia) oraz Ostróda Reggae Festival (11-14 sierpnia) odbędą się w tym samym czasie.

Pełen program tegorocznego Ostróda Reggae Festival już znamy. Tego lata w Ostródzie zagrają między innymi Nattali Rize, francuski Stand High Patrol, Kabaka Pyramid & The Bebble Rockers z Jamajki, Katchafire z Nowej Zelandii, Damian SyjonFam, Dellé – jeden z wokalistów kultowej formacji Seeed oraz Paolo Baldini feat. Mellow Mood & Forelock w projekcie DubFiles. Nie zabraknie też polskiego głosu. Na scenie ORF wystąpi Mesajah. Pełna lista wykonawców →

Ostródzka impreza co prawda ruszy 11 sierpnia, jednak największego tłumu organizatorzy spodziewają się w weekend 13-14 sierpnia, kiedy zaplanowano koncerty główne.

W ten sam weekend w stolicy Warmii i Mazur ruszy Olsztyn Green Festival – impreza na plaży miejskiej na terenie Centrum Ukiel. I choć line-up olsztyńskiego festiwalu nie jest jeszcze znany już wiadomo, że ci, którzy planowali obecność na obu warmińsko-mazurskich wydarzeniach będą mieli spory dylemat. Przypomnijmy, w ubiegłym roku na scenie Olsztyn Green Festival nad jeziorem Ukiel wystąpili między innymi Curly Heads, Skubas, Natalia Przybysz, Fisz Emade Tworzywo, czy Patrycja Markowska.

www. olsztyn.com.pl

Zobacz również: