Borys Budka

Politycy muszą trzymać nerwy na wodzy, a te zdaje się, że puściły jednemu z liderów Koalicji Obywatelskiej. Borys Budka w ostrych słowach i podniosłym tonem odpowiedział na pytanie zadane przez dziennikarza TVP Info.

Budka nie utrzymał nerwów na wodzy. Ostra odpowiedź do redaktora TVP Info

Zanim przejdziemy do wypowiedzi Borysa Budki, zacznijmy jednak od początku, skąd wywiązała się ta cała sytuacja. Wszystko za sprawą „niedyspozycji” Bartłomieja Sienkiewicza z Platformy Obywatelskiej. „Przyszedł na posiedzenie Sejmu prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Został wyprowadzony z sali plenarnej przez Borysa Budkę.” – usłyszeliśmy na antenie TVP Info komentarz do całej sytuacji, która została przedstawiona na poniższym nagraniu wideo. O komentarz został poproszony także Borys Budka. Jego agresywna odpowiedź zaskoczyła jednak wielu…

Do ostrej wymiany zdań, pomiędzy Borysem Budką, a dziennikarzem TVP Info doszło w gmachu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Dziennikarz próbował uzyskać od Budki komentarz co do zachowania Sienkiewicza. Nie otrzymał go, a za to, Budka zaczął nerwowo wymachiwać rękoma i komentować zachowanie dziennikarza, wypowiadając wiele dwuznacznych słów. Wszystko można zobaczyć na nagraniu wideo, które publikujemy na dole tego tekstu.

„Naprawdę niczego się nie nauczyliście? Paweł Adamowicz zginął m.in. dlatego, że to, to są ludzie, którzy szczuli na Pawła Adamowicza. (TVP Info – przyp. red.). Niech Pan odejdzie. W taki dzień (rocznica ataku na Prezydenta Gdańska – przyp. red.) ośmiela się Pan po raz kolejny zadawać takie pytania? Wstyd.” – zaczął wyrzucać z siebie Borys Budka kolejne słowa, jakby znajdował się w jakimś amoku. „Jedyne, co potrafią robić, to produkować fake newsy”. – komentował dalej Budka, tym razem już zachowanie TVP Info oraz władzy (m.in. Przemysława Czarnka).

źródło: Twitter, media, TVP, o2.pl

  1. Nadciąga kolejna podwyżka. Wzrost o 30% w stosunku do poprzedniego roku
  2. Matka wyrzuciła dziecko do śmietnika. Nagranie wyciekło do Internetu
  3. Prawo i Sprawiedliwość traci w sondażach. Dwa ugrupowania w górę

Zobacz również: