Beata Kozidrak

Wraca głośna sprawa Beaty Kozidrak, która 1 września 2021 roku została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Właśnie sąd wydał wyrok. Wokalistkę „Bajmu” spotkała surowa kara.

Sąd zadecydował. Beata Kozidrak skazana za jazdę po alkoholu

Informacje o wyroku sądu znajdujemy na portalu Wirtualna Polska. W materiale z ostatniej chwili czytamy, że Beata Kozidrak została skazana na sześć miesięcy prac społecznych. Dodatkowo za jazdę pod wpływem alkoholu orzekł wobec niej aż pięcioletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Nie wiadomo na razie, czy Beata Kozidrak będzie się odwoływać od wyroku. Piosenkarka nie wydała jeszcze oświadczenia i nie skomentowała wyroku sądu.

Przypomnijmy, że o jeździe pod wpływem Beaty Kozidrak szczegółowo pisaliśmy w tym artykule. Kozidrak została zatrzymana w Warszawie, w środowy wieczór 1 września. Wydmuchała wówczas dwa promile alkoholu. Kierowała samochodem. „Przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło.” – komentowała wówczas wokalistka „Bajmu”.

Beacie Kozidrak groziły nawet dwa lata pozbawienia wolności. Ostatecznie sąd orzekł o sześciu miesiącach prac społecznych i pięcioletnim zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych. Co ciekawe, wrześniowa sprawa to nie pierwszy raz, kiedy Beata Kozidrak dmuchała. Już wcześniej alkomat pokazał 0,27 promila. Szczegóły w tym tekście.

źródło: Wirtualna Polska, media

Zobacz również: