TVP

TVP właśnie ruszyło ze swoją nową, jesienną ramówką. Tymczasem, okazuje się, że jedna z gwiazd stacji ma poważne problemy zdrowotne. Nie obyło się bez wizyty w specjalistycznej klinice. Lekarze nie mieli dla popularnej dziennikarki dobrych wiadomości.

Gwiazda TVP miała wypadek

Z pewnością, stacja Jacka Kurskiego wykreowała wiele gwiazd. Niektóre z nich istniały w przestrzeni medialnej dużo wcześniej, ale dopiero teraz, dzięki pracy w TVP, zyskały ogromną popularność. Tak jest chociażby z Małgorzatą Opczowską, która z dotąd nikomu nieznanej dziennikarki, stała się jedną z twarzy Telewizji Publicznej.

Przypomnijmy, iż Małgorzata Opczowska początkowo pracowała jako prezenterka serwisu informacyjnego w TVP Info. Nieco później kobieta trafiła do lubianego „Pytania na śniadanie”. To właśnie udział w tym programie lifestylowym dał jej sporą rozpoznawalność.

Niestety do widzów „PnŚ” dotarła właśnie przykra wiadomość. Małgorzata Opczowska poinformowała, iż uległa wypadkowi. Mało tego, do dramatycznego zdarzenia doszło na planie wspomnianego programu śniadaniowego.

Co takiego przydarzyło sie 32-letniej dziennikarce TVP? Otóż po zakończeniu niedzielnego wydania „Pytania na śniadanie” gwiazda nabawiła się poważnej kontuzji kostki. Wszystko z powodu, niezbyt przemyślanego, biegu w szpilkach po kamiennej ścieżce. „Bieganie w szpilkach po ogrodzie, w którym są kamienie odradzam. Raz źle postawiona noga i chrup… w kostce” – tłumaczyła później Małgorzata Opczowska na swoim Instagramie.

Co dalej ze zdrowiem prezenterki?

Znany portal plotkarski przekazał, iż gospodyni „PnŚ” trafila do kliniki ortopedycznej. Lekarze prześwietlili nogę Opczowskiej. Niestety ich diagnoza nie okazała się pomyślna. Gwiazda TVP zerwała więzadło i musi chodzić w ortezie. „Taki oto stylowy bucik mam. Gdyby kózka nie skakała…” – napisała w mediach społecznościowych 32-latka.

Dziennikarka TVP będzie musiała spędzić w ortezie najbliższe dwa tygodnie. Następnie czeka ją rehabilitacja. Na szczęście dobry humor nie opuszcza Małgorzaty Opczowskiej. Chętnie kontaktuje się ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. „Dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia. Jestem wzruszona Waszą troską” – napisała nie tak dawno 32-latka.

Źródło: Instagram, Pomponik

  1. Awantura na drodze. Najpierw najechał na tył auta. Później doszło do rękoczynów (WIDEO)
  2. Legendarny Tomasz Knapik nie żyje. Zmagał się z okropną chorobą: „wszyscy mieliśmy nadzieję, że mu się uda”
  3. Pijana wiozła trójkę dzieci. Ciężko uwierzyć, ile miała promili

Zobacz również: