Beata Kozidrak
Youtube

Dziś rano w mediach gruchnęła sensacyjna informacja. Znana wokalistka, Beata K. miała kierować samochodem pod wpływem alkoholu. K. jest już po przesłuchaniu, a w sprawie pojawiły się nowe informacje.

Wokalistka już po przesłuchaniu. Beata K. odmówiła składania zeznań

„W środę bardzo późnym wieczorem do redakcji „Faktu” dotarły bardzo niepokojące wieści. Jeden z naszych czytelników poinformował nas o zdarzeniu, do którego doszło 1 września w Warszawie. Wieczorem policja drogowa zatrzymała kierowcę BMW. „Faktowi” udało się nieoficjalnie ustalić, że to znana piosenkarka Beata K., która prowadziła auto pod wpływem alkoholu.” – czytamy na stronie internetowego wydania gazety „Fakt”.

Dziś już wiadomo, że Beata K. stawiła się na komisariacie policji w towarzystwie swojego prawnika. „W czwartek 2 września o godz. 11.00 Beata K. stawiła się w komisariacie przy ul. Malczewskiego w Warszawie, gdzie czekało ją przesłuchanie.” – donosi „Fakt”. Jak informuje tabloid, Beata K. spędziła na komisariacie zaledwie 5 minut. Przybyła w towarzystwie swojego prawnika i odmówiła składania zeznań.

„Fakt” ustalił także, że Beacie K. postawiono zarzuty kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi jej cofnięcie uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, grzywna finansowa oraz nawet 2 lata pozbawienia wolności. Policja przekaże sprawę prokuraturze, która wyda w tej sprawie wyrok.

źródło: Fakt

  1. Makabryczne odkrycie w rzece. Dwa ciała wyłowione z Wisły
  2. Nowy wariant koronawirusa wykryty w Polsce. Chodzi o cztery przypadki
  3. Policja poszukuje kobietę z nagrania. Kamera zarejestrowała ją w autobusie

Zobacz również: