policja poszukuje kobietę z nagrania
Youtube

Olsztyńska policja poszukuje kobietę z nagrania. Mundurowi próbują ustalić jej tożsamość po sytuacji, do której doszło w jednym z autobusów w Olsztynie. Wszystko nagrała zamontowana w pojeździe kamera, a nagranie wideo publikujemy w naszym tekście.

Rozpoznajesz ją? Policja poszukuje kobietę z nagrania, które zarejestrowała kamera w autobusie

Informacja o poszukiwaniu kobiety pojawiła się na stronie olsztyńskiej policji. Sprawę nagłośnił także ogólnopolski portal internetowy o2.pl. Policja poszukuje kobietę, która dokonała przywłaszczenia torebki innej pasażerki. Całą sytuację nagrała kamera, zamontowana w pojeździe.

Jak doskonale widać na nagraniu, opublikowanym przez nas na końcu materiału, jedna z pasażerek wysiadła z autobusu, zapominając o torebce. Ta długo nie została „bezpańska”. Przywłaszczyła sobie ją inna kobieta. Moment ten widać na krótkim nagraniu wideo.

Co ciekawe, do kradzieży doszło w czerwcu. Jednak do teraz policja nie ustaliła tożsamości złodziejki. To dlatego nagranie trafiło do sieci i policja liczy na pomoc w rozpoznaniu widocznej na nagraniu kobiety. Jak donoszą olsztyńscy mundurowi, w torebce znajdowała się pokaźna ilość gotówki, dokumenty oraz telefon komórkowy. Łączna wartość wszystkich przedmiotów to około 1600 złotych.

Policja poszukuje kobietę z nagrania powyżej. Jeśli ją rozpoznajesz lub w jakikolwiek sposób jesteś w stanie się przyczynić, do ustalenia jej tożsamości – skontaktuj się. Mundurowi zapewniają anonimowość. Policja prosi o kontakt pod numerami telefonu: 47 731 38 32, 47 731 34 24 bądź adresem e-mail: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Możesz pomóc mundurowym także poprzez udostępnienie powyższego nagrania lub linku do naszego artykułu. Kto wie, może ktoś rozpozna kobietę. Na ten moment nie udało się ustalić ani jej tożsamości, ani też miejsca skąd pochodzi. Czy jest olsztynianką czy przybyła na Warmię i Mazury z innego regionu Polski.

źródło: o2.pl, Policja Olsztyn

Zobacz również: