Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Najbardziej rozpoznawalny w Polsce Jasnowidz, Krzysztof Jackowski kolejny raz na tapetę wziął bieżące wydarzenia na świecie. W swojej wizji nie wróży niczego dobrego. „To będzie jatka” – mówi wprost.

Niepokojące. Jasnowidz Jackowski tak widzi najbliższe tygodnie

Już od dawna Krzysztof Jackowski przyzwyczaił, że na portalu Youtube spotyka się ze swoimi fanami podczas transmisji wideo. To właśnie tam, na żywo, przeprowadza wizje i dzieli się swoimi opiniami, dotyczącymi bieżącej sytuacji na świecie czy w Polsce. Tym razem Jasnowidz Jackowski zajął się ogólnoświatową sytuacją. I jego zdaniem, nie dzieje się dobrze, a będzie jeszcze gorzej.

Jasnowidz Jackowski nie mógł pominąć tematu Afganistanu, który jest doniesieniami numer jeden na całym świecie. Wizjoner twierdzi, że szykuje się tam coś wstrząsającego, nieoczekiwanego. W ciągu najbliższych siedmiu dni ma nastąpić nagły zwrot akcji. Nikt się jeszcze tego nie spodziewa, ale „decydenci” mają już mieć wszystko ustalone. „Najbliższe siedem dni to będzie jatka.” – mówi wprost Krzysztof Jackowski, po czym wdaje się w kolejne szczegóły afgańskiego konfliktu.

„Tam się coś dziwnego kroi. Tam się robi coś. (…) Dla mnie to nie podlega w ogóle dyskusji, że wszystko, co się dzieje w Afganistanie, jest realizacją konkretnego planu. Planu bardzo mocno przygotowanego. Bardzo szybkiego i bardzo konkretnego.” – dodaje wizjoner z Człuchowa.

„Talibowie zostaną oszukani. Rządzenie talibów będzie krótkie. Dano im usiąść na tron, ale oni nie spodziewają się nawet tego, że bardzo szybko z tego tronu będą zepchnięci. Oni tylko byli potrzebni tam do czegoś. W pewnym momencie sytuacja diametralnie się zmieni. Tam stanie się jatka.” – dodaje w dalszej części swojej wizji Krzysztof Jackowski.

źródło: Youtube.pl, o2.pl

  1. Wielki przekręt na Igrzyskach Olimpijskich? Uczestniczka pokazała zdjęcie
  2. Dwie osoby nie żyją. W szczepionkach przeciwko koronawirusowi wykryto zanieczyszczenia
  3. Gdzie na grzyby? W tych miejscach jest ich prawdziwy wysyp

Zobacz również: