Hanna Lis i jej apartament

Opublikowane kilkadziesiąt godzin temu nagranie wideo, na którym Edyta Górniak za kulisami koncertu TVP zrywa informacje m.in. o obowiązku zakrywania ust i nosa wciąż budzi wiele kontrowersji. Jedni obierają stronę piosenkarki, a inni otwarcie ją krytykują. Do drugiego grona osób dołączyła Hanna Lis. Ostry komentarz wyraźnie pokazuje, że obie panie nie przepadają za sobą.

Dosadne słowa Hanny Lis o Edycie Górniak. Rozpęta piekło?

Wydaje się, że już wkrótce Edyta Górniak może nagrać odpowiedź do wpisu, który popełniła w mediach społecznościowych Hanna Lis. Była dziennikarka ostro wypowiedziała się na temat piosenkarki, a awantura wisi w powietrzu.

Wszystko rozpoczęło się od wpisu Sandry Olechnowicz na Twitterze. To była modelka czy rzecznik prasowa Warty Poznań i była prawa ręką Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Olechnowicz ironicznie, udostępniając nagranie z Edytą Górniak zapytała: „Czy ktoś powiedział P. Edycie, że trzeba nosić mózg?”. Na reakcję internautów, a także Hanny Lis nie trzeba było długo czekać.

Nikt się jednak nie spodziewał, że pofruną aż takie iskry. Hanna Lis dosadnie napisała co myśli o Edycie Górniak. „Jak można nosić coś, czego się nie ma? – zapytała Hanna Lis jeszcze bardziej podgrzewając atmosferę wokół Edyty Górniak i tego, co zrobiła za kulisami TVP.

Większość internautów obrało stronę dwóch pań i krytykuje Edytę Górniak. Choć są też tacy, którzy stają w obronie piosenkarki. Oj, coś czujemy, że ta sprawa jeszcze długo będzie rozgrzewać opinię publiczną.

  1. Nie żyje gwiazda popularnego programu telewizyjnego. Miała 60 lat
  2. Na to czekali wszyscy. Niedzielski opublikował wyniki badań nad amantadyną
  3. Szokujące sceny w drodze na Morskie Oko. Nagranie poruszyło wiele osób

Zobacz również: