skandal Morskie Oko

Portal o2.pl nagłośnił skandaliczną sytuację, do jakiej doszło w drodze na Morskie Oko. Film z całego nagrania bije rekordy popularności. Publikujemy go u dołu naszego materiału.

Skandal w drodze na Morsie Oko? Internauci nie mają wątpliwości

Droga na Morskie Oko od lat wzbudza wiele kontrowersji. Wszystko między innymi za sprawą bryczek, które podwożą i zwożą turystów. Tym razem jednak nie o koniach, a o… jeleniu, który pojawił się przy szlaku na jedną z głównych atrakcji polskich gór w okolicach Zakopanego.

„Turyści podczas chwili odpoczynku drażnili jelenia, który się do nich zbliżył.” – czytamy w portalu o2.pl. Z całego zajścia w sieci pojawiło się nagranie. „To niedopuszczalne zachowanie.” – grzmią internauci.

Jeleń zatrzymał się przy krawędzi chodnika, jednak nie zaznał ani chwili spokoju. „Jeleń był przez nich klepany, ciągnięty za poroże oraz szturchany butem. Wokół zwierzęcia ustawiła się grupa osób, która stanowiła rozbawioną publikę dla tej przykrej sceny.” – opisują szokujące sceny dziennikarze portalu o2.pl. Wszystko można zobaczyć na poniższym, co tu dużo ukrywać, skandalicznym nagraniu wideo, które poruszyło większość internautów.

Część osób lekceważy jednak to, co wydarzyło się w drodze na Morskie Oko. Nie widzą problemu, pytając, o co ta cała afera. Sytuację wyjaśnia jednak rzeczone przez nas źródło. „Podchodzenie do dzikich zwierząt jest w Tatrach zakazane. Turyści nie powinni się do nich zbliżać ani tym bardziej dokarmiać. Niestety zakaz ten jest przez nich nagminnie łamany. O przestrzeganie zasad od dawna apeluje Tatrzański Park Narodowy.” – czytamy.

źródło: o2.pl, Youtube

  1. Trzecia dawka? Michał Dworczyk zabrał głos. Jest jednoznaczne stanowisko
  2. Agrounia zablokuje połowę Polski. Kilkanaście blokad we wtorek i środę. Mamy listę
  3. 140 tysięcy osób bez prądu. Ogromne zniszczenia po przejściu huraganu

Zobacz również: