Edyta Górniak szokuje
Instagram

Nie od dzisiaj wiadomo, że Edyta Górniak powątpiewa w pandemię koronawirusa i jest jedną z najbardziej zagorzałych w Polsce przeciwniczek szczepionek. Wielokrotnie na ten temat wypowiadała się publicznie. Jednak teraz wydaje się, że przekroczyła wszelkie, dopuszczalne granice. To, co zrobiła za kulisami szokuje. Nagranie trafiło do sieci.

Szokujące nagranie. Na nim Edyta Górniak

„Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj jestem, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek.” – tymi słowami Edyta Górniak jakiś czas temu zszokowała część polskiego show-biznesu. Tym razem Górniak znów zdecydowała się na kontrowersję. I nie na słowa, ale zachowanie.

To, co zrobiła za kulisami w miniony weekend poruszyło i wzburzyło część internautów. Podczas koncertu TVP Wakacyjna Dwójka w Chełmie, Edyta Górniak postanowiła zerwać karteczkę, na której była informacja m.in. o nakazie zakrywania nosa i ust. Nagranie wideo trafiło do sieci.

Okazuje się, że kartka, jak donosi portal Pomponik wisiała na drzwiach od garderoby Haliny Frąckowiak. Edyta Górniak wcale się nie wstydzi tego, co zrobiła. Całe nagranie skomentowała w następujący sposób. „Jestem waszym przyjacielem z przyszłości. Zapewniam, że każdy, kto będzie trzymał się wartości, przejdzie w stronę światłości i będziemy razem.” – mogliśmy usłyszeć na jej Instastory.

Ciekawi jesteśmy jaki będzie finał tej sprawy. Czy TVP wyciągnie konsekwencje wokół Edyty Górniak czy wszystko rozejdzie się po przysłowiowych kościach.

źródło: Pomponik, Instagram

  1. Wydano pilny Alert RCB. Lepiej go nie lekceważyć. Sytuacja może być poważna
  2. 500 zł mandatu. Nie uwierzysz za co. Sprawą zajmie się teraz sąd
  3. Frasyniuk zmieszał z błotem polskich żołnierzy. „Śmieci po prostu”. Jest reakcja TVN24

Zobacz również: