Rosjanie zabili sportowca

Smutne informacje dotarły dziś do wszystkich fanów popularnego programu telewizyjnego „Królowe Życia”. Nie żyje uwielbiana przez wszystkich kobieta.

Pani Basia z „Królowych Życia” nie żyje

Premiera nowego odcinka „Królowych Życia” zaplanowana jest na 26.08. Niestety, ale odbędzie się ona w smutnej atmosferze. Nie żyje bowiem Pani Basia. O wszystkim poinformowano na oficjalnych mediach społecznościowych „Królowych Życia”, a informację potwierdził także zaglądający za kulisy show-biznesu portal Goniec.pl.

Pani Basia była partnerką życiową Wici. Zmarła w swoim domu w Kłodzku w wieku 60 lat. Jak informują media, była to nagła śmierć, która zaskoczyła wszystkich. Kobieta zmarła w przerwie od nagrań do kolejnego sezonu „Królowych Życia”. „Kobieta była najlepszą przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej. Najpopularniejsza bohaterka show pomagała 60-latce w walce z alkoholizmem.” – wspomina portal Goniec.pl.

W zapowiedzi wideo najbliższego sezonu „Królowych Życia”, który rozpocznie się już 26 sierpnia widzimy, jak Dagmara Kaźmierska z olbrzymim smutkiem wspomina Panią Basię. „Szkoda mi tej Baśki, Wicia.” – mówi do pogrążonego w żałobie mężczyzny.

„Sam jestem jak pień. 60 lat. Wzięło ją tu. Ja tu siedzę, zrobiłem kawę. Mówię: idę się wykąpać, pójdziemy na cmentarz. Powiedziała, żebym zrobił śniadanie. A za chwilę już… Ale całą noc narzekała na nerki.” – wyjawia Wicia kulisy śmierci bohaterki „Królowych Życia”.

źródło: Goniec.pl, media społecznościowe

  1. Szokujące sceny w drodze na Morskie Oko. Nagranie poruszyło wiele osób
  2. Na to czekali wszyscy. Niedzielski opublikował wyniki badań nad amantadyną
  3. Agrounia zablokuje połowę Polski. Kilkanaście blokad we wtorek i środę. Mamy listę

Zobacz również: