Wiadomości TVP Danuta Holecka

Jakiś czas temu, kiedy Danuta Holecka zniknęła z Wiadomości TVP, internauci i telewidzowie zaczęli się niepokoić o przyszłość dziennikarki. Jak się jednak okazało, dziennikarka Telewizji Polskiej postanowiła wówczas odpocząć. Teraz znów w sieci można przeczytać sprzeczne komentarze jakoby Holecka miała pożegnać się z głównym programem informacyjnym Telewizji Publicznej. I faktycznie, sympatyczna redaktorka otrzymała nową pracę. Co z jej przyszłością w Wiadomościach?

Czy Danuta Holecka zniknie z „Wiadomości TVP?”

Takie pytanie urodziło się w głowach części internautów po tym, jak opublikowano informację o nowej pracy dla Holeckiej. Sympatyczna redaktorka jest wręcz uwielbiana przez widzów Telewizji Polskiej. Dlatego nie może dziwić, że takie informacje czy plotki rozchodzą się z prędkością światła. Postanowiliśmy więc wszystko wyjaśnić.

Zacznijmy od tego, że Danuta Holecka rzeczywiście otrzymała nową posadę. Zasiądzie w jury konkursu organizowanego przez Narodowy Bank Polski. To XIX edycja Konkursu im. Władysława Grabskiego. Chodzi w nim o wyłonienie najlepszych publikacji prasowych (w tym internetowych), audycji radiowych i programów telewizyjnych o tematyce ekonomicznej. Oprócz Danuty Holeckiej, w konkursowych jury zasiadł między innymi Michał Karnowski.

Widzów „Wiadomości TVP” jednak uspokajamy. Wbrew niektórym plotkom nic nie wskazuje na to, że Danuta Holecka pożegna się z posadą w głównym programie informacyjnym Telewizji Polskiej. Znajdzie czas aby zająć się zarówno jednym, jak i drugim.

Co ciekawe, nie wszystkim spodobało się to, że Holecka została zaproszona do jury XIX edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego. Dosadnie skomentowała to między innymi Małgorzata Kidawa-Błońska z Platformy Obywatelskiej.

źródło: media, Twitter

  1. Obława na Jacka Jaworka? W akcji antyterroryści, drony i kamery na podczerwień
  2. Niedzielski ujawnił plany. Obowiązek szczepień i obostrzenia w przypadku wzrostu liczby zakażeń
  3. Manipulacja w Wiadomościach TVP? Mocne komentarze po tym, co pokazano na ekranie

Zobacz również: