Wiadomości TVP Danuta Holecka

Co się dzieje z Danutą Holecką? Pytają internauci i widzowie Telewizji Polskiej. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Wiadomości TVP od dłuższego czasu nie pojawiła się na antenie głównego programu informacyjnego. Znamy powody takiej sytuacji.

Danuta Holecka już nie wróci do Wiadomości TVP?

W głowach wielu widzów pojawiło się pytanie czy to koniec Danuty Holeckiej w Wiadomościach TVP? W końcu znana i lubiana prezenterka, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Wiadomości obok Michała Adamczyka, nie pojawiła się w nich od początku kwietnia. Całej sprawie przyjrzał się portal wirtualnemedia.pl, który cytuje osobę z Telewizji Publicznej.

Jak przekazano nieoficjalnie, Danuta Holecka nie zniknęła z Wiadomości TVP na zawsze. Wróci prawdopodobnie do pracy w połowie czerwca. Taką też wiadomość udało się uzyskać wskazanemu wyżej portalowi od anonimowego informatora z grona Telewizji Polskiej.

„Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany.” – czytamy.

Pod nieobecność Danuty Holeckiej główne wydanie Wiadomości TVP prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Sama Holecka w TVP pracuje od blisko 30 lat i niemal od początku wprowadziła Wiadomości. Z małą przerwą w latach 2010-2016, kiedy, jak donosi portal o2.pl została odsunięta od głównego wydania programu informacyjnego.

Obecnie Danuta Holecka jest jedną z ważniejszych postaci TVP. W maju 2019 roku awansowała na szefową Wiadomości.

źródło: Wirtualne Media, o2.pl

Zobacz również: