Jacek Jaworek
policja / fotomontaż

52-letni mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie potrójnego morderstwa w nocy z 9 na 10 lipca. Jacek Jaworek miał zamordować swojego brata, bratową oraz ich dziecko. Wszystko wydarzyło się we wsi Borowce. Od tego czasu, Jaworek jest nieuchwytny, ale policja otrzymała zgłoszenie, że może ukrywać się w jednym z lasów. Na miejsce skierowało kilkudziesięciu policjantów.

Policjanci przeczesali las. To tam miał ukrywać się Jacek Jaworek

O wszystkim donoszą lokalne oraz ogólnopolskie media. Rano policja otrzymała zgłoszenie, że w lesie w okolicach Zagorzyc w gminie Sędziszów Małopolski na Podkarpaciu ma spacerować Jacek Jaworek. Mężczyzna miał zbierać grzyby.

Po zgłoszeniu na miejsce natychmiast skierowano spore zastępy policji. Przeczesano teren centymetr po centymetrze. Efekt? „Do tej pory nie potwierdzono tego sygnału.” – przekazała Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Co ciekawe, kilka godzin później, otrzymano też drugie zgłoszenie, że Jacek Jaworek w tamtej okolicy miał poruszać się samochodem.

Jak informuje policja, żadne ze zgłoszeń nie zostało potwierdzone. Prawdopodobnie więc ktoś pomylił osoby, bądź w okolicach Zagorzyc zjawił się ktoś podobny do Jacka Jaworka, oskarżonego o potrójne morderstwo.

źródło: media, korso24.pl

  1. Krystyna Janda wściekła na ceny leków. Reakcja fanów? Nie tego się spodziewała
  2. Poważna zmiana w dużym banku w Polsce. Trzymasz tam pieniądze? Sprawdź
  3. Duda podpisał. Będzie dodatkowy urlop – od 6 do 12 dni. W Internecie… krytyka

Zobacz również: