Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski przedstawił kolejną wizję przyszłości. Niewątpliwie słowa jasnowidza z Człuchowa nie napawają optymizmem. W Polsce mogą rozegrać się przerażające sceny.

Jasnowidz Jackowski twierdzi, że jego wizja sprawdziła się

Przypomnijmy, iż Człuchowianin przedstawia Polakom swoje wizje na bieżąco za pośrednictwem kanału na YouTube. Jasnowidza obserwują tysiące użytkowników tego serwisu internetowego.

Nie inaczej było podczas ostatniej audycji. Na początku Krzysztof Jackowski wspomniał, iż jedna z jego poprzednich wizji właśnie spełniła się na naszych oczach. „Piszecie do mnie, że potwierdza się to, co mówiłem. Nie zaistniał fakt rozpadu rządu. Kwestia taka: mówiłem w swoich wizjach, nawet kilka mielący temu, ale niedawno o tym wspominałem, że przyjdzie moment, że PiS nie doczeka ustalonego terminu wyborów do parlamentu jako koalicja. Użyłem takiego stwierdzenia: „rząd zrzuci z siebie władzę”. Odwołanie pana Gowina było ciekawe, ponieważ jeden z posłów ugrupowania pana Ziobry, który też jest w koalicji, powiedział, że to było dla niego zaskoczenie. Pan premier Morawiecki zdecydował się odwołać pana Gowina bez właściwie konsultacji wewnętrznych” – wyjaśniał mężczyzna.

Dramatyczne wieści dla zwykłych obywateli

Co ciekawe, Jackowski idzie dalej. Jasnowidz przewiduje, iż nadejdą takie chwile, kiedy PIS odda władzę. „W końcu takie nagłe wyrzucenie Gowina i odejście jego ludzi oznacza, że można przypuszczać, że PiS jakoby robi to celowo. Oczywiście PiS dalej rządzi. Może też rządzić mniejszościowo, ale to co się stało z partią Gowina, to PiS ma tylko jedną furtkę możliwości: zrzucenia z siebie władzy. Kiedy przyjdzie wygodny moment dla PiS, kiedy za to co być może ma się wydarzyć nie będzie chciał brać odpowiedzialności, wówczas swobodnie zrzuci z siebie władzę mówiąc, że nie może wprowadzić nowego ładu, który jest priorytetem od niedawna” – twierdzi Człuchowianin.

Jasnowidz Jackowski przekazał też wiadomość, która niewątpliwie nie napawa optymizmem zwykłych Polaków. Mało tego, jej konsekwencją mogą być nawet strajki obywateli. Mowa o inflacji. „Tutaj zwróćmy uwagę na to, że inflacja wchodzi bocznymi drzwiami. Wchodzi mimo zapowiedzi nowego ładu. Tej inflacji nie da się zatrzymać. Ja powiem coś to, zresztą mówiłem, że pewien krach zacznie się od sierpnia”, „Obserwujcie ją, ponieważ ona będzie szła pełną falą i będzie nam bardzo doskwierała i będzie to bardzo zauważalne. Nad tym rząd nie będzie w stanie panować. Idzie kryzys” – wieszczy jasnowidz.

Źródło: Super Express, YouTube

  1. Nie żyje 3-letnie dziecko. Tragedia w supermarkecie
  2. Manipulacja w Wiadomościach TVP? Mocne komentarze po tym, co pokazano na ekranie
  3. „Podzielcie się wyższymi pensjami z budżetówką”. Czy Morawiecki odpowie na list?

Zobacz również: