Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz

Wstrząsające sceny pod Sejmem Rzeczypospolitej Polskiej tuż po głosowaniu nad ustawą, która w oczach części społeczeństwa wymierzona jest przeciwko stacji TVN. Posłowie Konfederacji „wstrzymali się”, ale i tak na ulicach wywiązała się przeciwko nim olbrzymia fala hejtu. Doświadczył tego Dobromir Sośnierz, który pod osłoną nocy, został zaatakowany przez strajkujących przed gmachem Sejmu. Doszło do skandalicznych scen, które nigdy, bez względu na to, jakiej opcji politycznej sympatyzujemy, nie powinny mieć miejsca. Nagranie wideo publikujemy na końcu naszego tekstu.

Atak na Dobromira Sośnierza. Takie sceny nie powinny mieć miejsca

Poseł Konfederacji, Dobromir Sośnierz był popychany pod Sejmem Rzeczypospolitej Polskiej. Część źródeł donosi również, że przeciwko parlamentarzyście stosowano groźby karalne czy nawet pluto w jego kierunku. Takie sceny nigdy nie powinny mieć miejsca.

To, co jeszcze jest widoczne na publikowanym poniżej nagraniu, to fakt, że zdecydowanie za późno interweniowała policja. Kiedy mundurowi oddzielili kordonem Posła Konfederacji, Dobromira Sośnierza i agresywnych przechodniów, sytuacja nieco się uspokoiła, ale wcześniej, mogło dojść do prawdziwej tragedii.

Zapewne teraz policja przeanalizuje całą sytuację. Być może zawiadomienie do prokuratury złoży też sam Dobromir Sośnierz. Na ten moment w tej sprawie nie ukazało się więcej informacji. Choć miała ona swoje kolejne następstwo w postaci komentarza przedstawicieli Strajku Kobiet. Ten nazwać skandalicznym, to mało powiedziane.

„Dostał wyrazy szacunku. Opluty, kop w tyłek. To przyszłość was wszystkich.” – komentuje oficjalny profil Strajku Kobiet. Coś niebywałego. Ciężko znaleźć jakiekolwiek słowa, aby wytłumaczyć taki język nienawiści i podburzanie do czegoś, co może zakończyć się tragedią. Bez względu na to, z jaką opcją polityczną sympatyzujemy, takie coś, nigdy, przenigdy, nie powinno mieć miejsca.

https://twitter.com/patrykmichalski/status/1425562039834062850

  1. Miesiąc po tragicznej zbrodni w Borowcach pojawiła się wypowiedź policjanta. Czy Jacek Jaworek popełnił samobójstwo?
  2. Dramatyczny poród 13-latki. Stało się najgorsze. Policja szuka ojca dziecka
  3. Smutna informacja dla fanów serialu TVP. Kurski zdecydował, że to koniec

Zobacz również: