Jacek Kurski, Prezes TVP

Koniec wakacji to czas, kiedy widzowie powoli szykują się do śledzenia nowych odcinków swoich ulubionych seriali. Niestety, ale na część widzów TVP czeka przykra niespodzianka. Okazuje się, że stacja, której dowodzi Jacek Kurski, zdecydowała się zdjąć z ramówki jeden z hitowych seriali. Potwierdziła to zainteresowana aktorka.

Niespodziewana decyzja TVP. Znika uwielbiany serial

Widzami Telewizji Polskiej wstrząsnęła informacja, że to koniec serialu „Blondynka”. O wszystkim wprost, za pośrednictwem Instagrama poinformowała Katarzyna Ankudowicz, wcielająca się w serialu w rolę Elwiry Auguścik. Wiemy też, dlaczego serial nie będzie kontynuowany.

„Serial decyzją stacji nie jest kontynuowany.” – napisała Katarzyna Ankudowicz. To nie pierwsze perturbacje wokół serialu „Blondynka”. Zadebiutował on na ekranach TVP w 2010 roku i pomimo olbrzymiej popularności został wówczas zawieszony aż do 2013 roku. Po wznowieniu produkcji „Blondynka” wciąż cieszyła się olbrzymią widownią, przekraczającą 3 miliony.

To, co było ewenementem, to częste zmiany obsady głównej aktorki, w którą najpierw wcielała się Julia Pietrucha, następnie Joanna Moro, Natalia Rybicka, a na końcu Marta Żmuda – Trzebiatowska. Mimo tych zmian serial cieszył się olbrzymią popularnością. Dlatego też decyzja o zakończeniu jego kontynuacji spotkała się ze sporym zdziwieniem i jękiem zawodu.

„Władze stacji nie skomentowały na razie swojej decyzji. Nie są znane również jej przyczyny.” – donosi Świat Seriali.

źródło: Interia.pl, Świat Seriali

  1. Masz konto w PKO BP? Bądź czujny. To nie przelewki
  2. Makabra na autostradzie. Zwłok mężczyzny szukali przez kilka godzin
  3. Jackowski dokładnie opowiedział, co zrobił Jaworek po morderstwie

Zobacz również: