nieudany poród, urodziła martwe dziecko
zdjęcie ilustracyjne

Horror w województwie świętokrzyskim. 13-letnia dziewczynka urodziła martwe dziecko. Teraz całą sprawę bada policja. Poszukiwany jest ojciec dziecka. Znane są pierwsze szczegóły tej niezwykle bulwersującej, ale i dramatycznej sprawy.

13-latka urodziła martwe dziecko. Kto jest ojcem?

O dramacie czytamy na łamach internetowego wydania Radia ZET oraz w portalu Onet. 13-latka z województwa świętokrzyskiego w asyście policji trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Podejrzewano, że poroniła. Niestety, ale podejrzenia okazały się trafne.

Dziewczynka, która przebywała u swojej babci, była w szóstym miesiącu ciąży. W środę ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok noworodka, która być może przyniesie nowe odpowiedzi. Przede wszystkim śledczy chcą się upewnić, czy nastolatka urodziła już martwe dziecko czy zmarło ono tuż po porodzie.

Policja pod nadzorem prokuratury już wszczęła w tej sprawie śledztwo. Poszukiwany jest ojciec dziecka. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat więzienia za współżycie seksualne z nieletnią.

Na ten moment dziennikarze ani też policjanci nie ujawniają skąd dokładnie była dziewczynka. Wszystko ze względu na jej dobro oraz dobro śledztwa. Wiadomo jedynie tyle, jak ustalił Onet, że 13-latka w ostatnim czasie przebywała u swojej babci w okolicach Kielc (województwo świętokrzyskie).

źródło: Radio ZET, Onet, PAP

  1. Miesiąc po tragicznej zbrodni w Borowicach pojawiła się wypowiedź policjanta. Czy Jacek Jaworek popełnił samobójstwo?
  2. Nie żyje polski piosenkarz. Przegrał walkę z chorobą
  3. Gowin wyrzucony z rządu. Prawo i Sprawiedliwość traci większość

Zobacz również: