nie żyje były prezydent

Smutne informacje obiegły cały świat polskiej muzyki i rozrywki. Po walce z chorobą zmarł 38-letni piosenkarz, Łukasz Mojecki. O jego śmierci doniósł przyjaciel oraz portal Interia.pl.

Łukasz Mojecki nie żyje. Piosenkarz miał zaledwie 38 lat

O śmierci Łukasza Mojeckiego jako pierwszy poinformował na Facebooku jego przyjaciel, Daniel Janik. „Boże…Dlaczego??? Odszedł mój największy przyjaciel Łukasz Modżo Mojecki Obiecałeś żyć , Obiecałeś Mi….walczyć Dlaczego?????????????” – czytamy w chwytającym za serce wpisie.

Jak informuje portal Interia, 30 sierpnia, Łukasz Mojecki skończyłby 38 lat. Najbardziej dał się poznać podczas programu rozrywkowego „Bitwa na głosy”. Podczas programu znalazł się w zwycięskiej drużynie pod batutą Andrzeja „Piaska” Piasecznego. W ostatnim czasie Łukasz Mojecki wraz z Darkiem Janikiem prowadzili muzyczną audycję w Radiu Rekord, gdzie nierzadko przeprowadzali wywiady ze znanymi osobistościami świata muzyki.

Ponadto piosenkarz Łukasz Mojecki brał udział w programach „Jaka to melodia?”, „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie”. Wydał covery wielu piosenek oraz debiutanckie single. Pod koniec 2019 roku, jak donosi Interia, ukazała się jego piosenka „Bratnia dusza”, która była zapowiedzią płyty pod tym samym tytułem.

Oficjalnie nie podano przyczyny śmierci Łukasza „Modżo” Mojeckiego. Wiadomo jedynie tyle, że piosenkarz walczył z ciężką chorobą i niestety stało się najgorsze, przegrał walkę. Spoczywaj w pokoju Łukasz i rozweselaj swoim śpiewem wszystkich tam u góry!

źródło: Interia, Facebook

  1. Nie żyje młody strażak. Ratował innych, sam tragicznie zginął
  2. Atak nożownika. W przychodni polała się krew. Policja zatrzymała sprawcę
  3. Smutna informacja dla fanów serialu TVP. Kurski zdecydował, że to koniec

Zobacz również: