wybuch gazu

Niewyobrażalne sceny rozegrały się w przychodni w Starogardzie Gdańskim. Na pomorzu zaatakował nożownik, a poszkodowany jest lekarz, którzy przyjmował w przychodni. Policja i media ujawniają szczegóły. Wiadomo, że sprawca jest już w policyjnym areszcie.

Atak nożownika na Pomorzu. Poszkodowany lekarz

Dziennikarze RMF FM donoszą o dramatycznych chwilach, które rozegrały się w jednej z przychodni lekarskich w Starogardzie Gdańskim. Doszło tam do ataku nożownika. Mężczyzna z nożem w ręku rzucił się na lekarza, przyjmującego pacjentów.

Choć na ten moment śledczy wciąż ustalają szczegóły i motywy ataku, to wiadomo, że 24-letni nożownik jest już w policyjnym areszcie. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze RMF FM, mężczyzna ten miał leczyć się psychiatrycznie. Policja nabrała póki co wody w usta, prawdopodobnie ze względu na dobro śledztwa. Pewne ustalenia poczynili jednak dziennikarze.

Według niepotwierdzonych doniesień, mężczyzna miał umówić się na wizytę do swojego lekarza, a tuż po wejściu do gabinetu, z jak na razie nieustalonych przyczyn rzucił się na doktora. Miał go dźgnąć kilkukrotnie nożem.

Mundurowi nie ujawniają w jakim stanie jest lekarz i jak poważnych obrażeń doznał. Trwa śledztwo i wyjaśnianie szczegółów. Pojawiają się też doniesienia w mediach społecznościowych o tym, że przychodnia została tymczasowo zamknięta. Choć żadne ze wskazanych źródeł tego nie potwierdza. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość, aby poznać szczegóły ataku nożownika w Starogardzie Gdańskim na Pomorzu.

źródło: RMF FM, Onet

  1. Wieźli psa w samochodzie. Chwila nieuwagi i… dachowanie. Koszmarny wypadek
  2. Ostra wypowiedź Aleksandra Łukaszenki. Mówi o III wojnie światowej
  3. Czarnoskóry mężczyzna potajemnie nagrał seks z Polką. To, co stało się później, przechodzi ludzkie pojęcie

Zobacz również: