taksówka
Youtube, zdjęcie ilustracyjne

Ta sytuacja to przestroga dla wszystkich, którzy przewożą w samochodach czworonogi. Jak pokazuje życie, wystarczy chwila nieuwagi i może stać się prawdziwa tragedia. Do makabrycznie wyglądającego wypadku doszło właśnie na autostradzie A4 w kierunku Zgorzelca. 

Pies „zaplątał” się w samochodzie. Osobówka dachowała

Tylko cudem obyło się bez tragedii, kiedy spoglądamy na zdjęcia zamieszczone u dołu artykułu, które przedstawiają wywrócony samochód. Wszystko wydarzyło się po tym, jak przewożony w aucie pies spłoszył się i wpadł pomiędzy pedały. W aucie było też drugie zwierzę.

Z ostatnich informacji wynika, że nikomu podróżującemu samochodem ani też zwierzętom nie stało się nic poważnego. Mogło skończyć się dużo gorzej. Wskutek wypadku autostrada A4 w kierunku Zgorzelca była zablokowana przez 2 godziny.

Kierowca został ukarany przez policjantów mandatem karnym, a całe zdarzenie można potraktować jako przestrogę dla osób, przewożących psy czy inne zwierzęta w samochodzie. Zwłaszcza na autostradach czy drogach szybkiego ruchu, ale nie tylko, trzeba zachować wyjątkową czujność i mieć zwierzęta zawsze pod kontrolą.

źródło: o2.pl, istotne.pl, Facebook

  1. Ostra wypowiedź Aleksandra Łukaszenki. Mówi o III wojnie światowej
  2. Czarnoskóry mężczyzna potajemnie nagrał seks z Polką. To, co stało się później, przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Makabra na autostradzie. Zwłok mężczyzny szukali przez kilka godzin

Zobacz również: