czarnoskóry nagrał seks z polką
zdjecie ilustracyjne

Ciężko znaleźć słowa, aby opisać to, co wydarzyło się w Poznaniu. Wszystkiemu przyjrzał się lokalny portal internetowy epoznan.pl, który otrzymał wiadomość od przerażonej kobiety. 

Kobieta jest przerażona. Czarnoskóry mężczyzna nagrał seks z nią, a następnie…

Czytelniczka portalu postanowiła spędzić wieczór w jednym z popularnych poznańskich klubów, gdzie poznała czarnoskórego mężczyznę. Sytuacja pomiędzy nimi rozwinęła się na tyle, że postanowili ze sobą spędzić noc. Wówczas wszystko się zaczęło, a kobieta nie była niczego świadoma. „Podszedł porozmawiać ze mną, potańczyliśmy i wypiliśmy razem kilka drinków. Atmosfera między nami rozluźniła się na tyle, że poszliśmy do wynajmowanego przez niego mieszkania i spędziliśmy razem noc.” – napisała kobieta do redakcji wspomnianego portalu internetowego.

Co ciekawe, rano, tuż po upojnej nocy, kobieta została wyproszona przez mężczyznę z mieszkania pod pretekstem tego, że wkrótce ma wrócić jego siostra. Para wymieniła się jednak numerami telefonu i zaproszeniem do znajomych na Facebooku. Kobieta jeszcze nie spodziewała się tego, co wydarzy się wkrótce potem.

„Kilka tygodni później otrzymałam z nieznanego numeru na WhatsApp filmik, na którym uprawiam z Johnem seks. Przerażona natychmiast zadzwoniłam na ten numer, ale nikt nie odebrał. Po chwili otrzymałam wiadomość „:)”.” – relacjonuje przerażona poznanianka. To jeszcze nie wszystko.

Kiedy kobieta zażądała wyjaśnień w sprawie otrzymanego nagrania wideo, na którym uprawia seks, otrzymała jeszcze bardziej zaskakującą odpowiedź.

„Gdy zażądałam wyjaśnień, osoba po drugiej stronie odpisała mi, że jest „trenerem uwodzenia” jeżdżącym po krajach Europy Środkowo-Wschodniej i nagrywa dla kursantów jakieś materiały, jak podrywać kobiety między innymi w Polsce. Następnie osoba ta zablokowała mój numer.” – czytamy na epoznan.pl. Wkrótce potem z Facebooka zniknął profil tajemniczego czarnoskórego mężczyzny. Co dalej w tej sprawie? To jeszcze nie koniec.

Kobieta jest przerażona. „Jestem załamana, mam ostatnio duże problemy ze snem i potwornie się boję, że ten filmik trafi do mojej rodziny lub znajomych.” – czytamy. Kobieta zastanawia się teraz, czy zgłosić sprawę na policję. Jest jej wstyd. Mężczyźnie, który utrwalił wizerunek nagiej osoby w trakcie czynności seksualnej lub rozpowszechnia go bez zgody tej osoby grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

źródło: epoznan.pl

  1. Smutna informacja dla fanów serialu TVP. Kurski zdecydował, że to koniec
  2. Jakimowicz przesadził? Wszystko poszło na żywo. „Miało być śmiesznie, jest żałośnie”
  3. Nie żyje siedmiu seniorów. Zakazili się nowym wariantem koronawirusa

Zobacz również: