Jakimowicz i Ogórek
zdjęcie ilustracyjne, Youtube TVP, kadr z programu "W kontrze"

Nikomu nie trzeba przypominać, jak skrajnymi emocjami obdarowywany jest Jarosław Jakimowicz. Niegdyś aktor, a dziś prezenter TVP Info, który na antenie pojawia się najczęściej w towarzystwie Magdy Ogórek, znów postanowił sobie zażartować. Jego żart na żywo jednym się spodobał, a inni nie pozostawiają złudzeń, komentując, że poziom żenady sięgnął zenitu. Mamy nagranie.

Jarosław Jakimowicz stanął na baczność przed Kaczyńskim

Krótkie nagranie wideo z programu na żywo, którego gospodarzami byli Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek bije rekordy popularności. Udostępnił je między innymi fanpage Vogule Poland, gdzie internauci, dosłownie nie zostawili na Jakimowiczu nawet suchej nitki. O co chodzi?

O jego, zdaniem większości odbiorców, drętwy i żałosny żart, którym próbował popisać się podczas programu na żywo. „Polityk o bardzo ciekawym nazwisku jest z nami. Filip Kaczyński.” – zapowiedziała swojego gościa Magda Ogórek. W tym samym momencie Jarosław Jakimowicz, udając przerażonego, stanął na baczność i zapytał „Kaczyński!?”. „Wiecie ja, jako funkcjonariusz telewizyjny jak słyszę to nazwisko, to zobaczcie, zobaczcie jak to na nas działa.” – żartował poważnym głosem Jarosław Jakimowicz, udając, że pomylił Filipa Kaczyńskiego z Jarosławem Kaczyńskim, któremu próbował oddać hołd.

„Jesteśmy tak bardzo przerażeni.” – kontynuował Jakimowicz. „Jarosław jest bardzo przerażony” – wtórowała mu Magdalena Ogórek. „Nie mam okularów. To na pewno nie jest ten Kaczyński, o którym ja myślę?” – ciągnął wątek Jarosław Jakimowicz. „Jarosław, to jest Filip Kaczyński” – szepnęła mu Magda Ogórek na ucho. Cała scenka, co tu dużo mówić, przez wszystkich została odebrana z dużym niesmakiem. Choć są też tacy internauci, którym dystans prezenterów TVP Info się spodobał. A Wy co o tym sądzicie? Zobaczcie sami poniższe nagranie wideo.

„Miało być śmiesznie, jest żałośnie.”, „To było sarkastyczne, czy on to tak na serio? Bo jeśli na serio, to nie jestem w stanie tego objąć rozumem.”, „Szkoda, że nie ma już „śmiechu warte” i Pana Drozdy. Idealnie by tam pasowało.”, „Matko bosko wstydzę się za nich.”, „Zawsze jak myślę, że bardziej sięgnąć dna się nie da, oni zawsze mnie zaskakują.” – komentują ostro internauci na rzeczonym przez nas fanpage’u.

  1. Smutna informacja dla fanów serialu TVP. Kurski zdecydował, że to koniec
  2. Zaginęła 17-latka. Policja poszukuje jej w całym kraju. Sprawdź, czy ją rozpoznajesz.
  3. Makabra na autostradzie. Zwłok mężczyzny szukali przez kilka godzin

Zobacz również: