Kinga Borkowska zaginęła
fot. Policja, Interia

Policja poszukuje zaginionej 17-latki. Kinga Borkowska po raz ostatni była widziana 6 sierpnia, kiedy wyszła ze swojego domu w Justynowie (powiat łódzki). Funkcjonariusze policji proszą o kontakt wszystkie osoby, mogące mieć jakiekolwiek informacje, pomocne przy ustaleniu losów nastolatki. Pojawiło się też jej zdjęcie oraz rysopis ze znakami szczególnymi.

Kinga Borkowska zaginęła. Pojawiło się jej zdjęcie

Nastolatka zaginęła 6 sierpnia. Wówczas widziana była po raz ostatni, jak opuszcza dom. Policyjny rysopis wskazuje, że w dniu zaginięcia Kinga Borkowska była ubrana w czarną bluzę z kapturem, a na nogach miała dżinsowe spodnie oraz czarne adidasy. Ponadto dziewczyna miała na ramieniu czarną torbę. 17-latka jest szczupła, ma niebieskie oczy i długie ciemne włosy. Policja informuje też o znakach szczególnych nastolatki: kolczyku w nosie i języku.

Poniżej publikujemy jej zdjęcie. W poszukiwania zaginionej włączyła się też, co zresztą nie może dziwić, jej mama, która w mediach społecznościowych opublikowała wpis z prośbą o pomoc. Sugeruje też, co mogło stać się z jej córką, 17-letnią Kingą Borkowską.

 

zaginęła Kinga Borkowska
policja

Co takiego napisała matka nastolatki? Można to zobaczyć na poniższym rzucie ekranu. Kobieta sugeruje, że za zaginięciem nastolatki może stać pewien mężczyzna, który ma ją przetrzymywać. Informacji tych nie potwierdza policja, dlatego zamazaliśmy zdjęcie i dane osobowe wskazanego mężczyzny.

facebook

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, mające jakiekolwiek informacje o losach nastolatki bądź mogące przyczynić się do jej odnalezienia. Można skontaktować się z Komendą Powiatową Policji, właściwą dla Powiatu Łódzkiego, pod numerem telefonu (47)8421211 lub (47)8421250, ewentualnie pod numerem alarmowym 112. Mundurowi gwarantują anonimowość.

źródło: łódzka policja, Interia, Facebook, media

  1. Smutna informacja dla fanów serialu TVP. Kurski zdecydował, że to koniec
  2. Masz konto w PKO BP? Bądź czujny. To nie przelewki
  3. Bulwersująca decyzja szefa jednej z firm. „Nie pozwolimy na zakładanie masek”

Zobacz również: