wypadek nie żyje czworo nastolatków
zdjęcie ilustracyjne

Olbrzymi dramat na drodze w powiecie makowskim na Mazowszu. W Romanowie około godziny 3:00 nad ranem w sobotę doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje czworo nastolatków.

Koszmarny wypadek na Mazowszu. Nie żyje czworo nastolatków

Ze wstępnych ustaleń, które przekazała Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu wynika, że nad ranem w Romanowie na Mazowszu, osobowe Audi A4 wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. „Kierowca osobówki z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Samochód stanął w płomieniach i niemal całkowicie spłonął.” – czytamy w relacji z wypadku.

Okazało się, że samochodem podróżowały cztery młode osoby. Niestety żadnej z nich nie udało się uratować. Zanim na miejsce przybyły pierwsze zastępy Straży Pożarnej, samochód zdążył całkowicie spłonąć. „Samochodem podróżowały cztery osoby w wieku 15-18 lat.” – czytamy.

Pierwsze informacje mówiły o tym, że w samochodzie znajdują się trzy ciała. Jednak po ugaszeniu pożaru okazało się, że jest w nim jeszcze jedna osoba. Koszmarny wypadek pochłonął cztery młode życia. Najmłodsza ofiara miała 15 lat, a najstarsza 18. Służby próbują teraz ustalić, co było przyczyną wypadku. Dlaczego kierowca wypadł z drogi i z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Mają w tym pomóc biegli sądowi. Przez długi czas na miejscu wypadku pracowała prokuratura i policja, która zebrała wszelkie pozostawione na miejscu ślady.

Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe. Dlaczego aż tak młodzi ludzie musieli stracić życie? Przecież mieli przed sobą wszystko. Część z nich dopiero co weszła w dorosłe życie, a część miała je jeszcze przed sobą…

źródło: OSP Zalesie

  1. Gwiazdor TVP w żałobie. Nie żyje jego mama. Poruszający wpis
  2. Potworny wypadek. Mężczyzna jechał na ślub. Z auta pozostały strzępy…
  3. Wyniki sondażu zaskakują. Wiadomo ilu Polaków chce polexitu

Zobacz również: