Rosjanie zabili sportowca

Smutne informacje obiegły wczoraj wieczorem media. Nie żyje znany i doceniany przez wszystkich polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Nie żyje Marian Krupiński. Był radnym Polskiego Stronnictwa Ludowego

„Przyjaciele, samorządowcy oraz różne organizacje regionalne żegnają Mariana Krupińskiego – wieloletniego radnego województwa mazowieckiego. Jego odejście zaskoczyło nas wszystkich.” – piszą dziennikarze lokalnego portalu eostroleka.pl.

Marian Krupiński był bardzo aktywnym politykiem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Przez wiele lat był radnym województwa mazowieckiego. W 2010 roku bez powodzenia kandydował na urząd Prezydenta Ostrołęki. Zmarł 27 listopada w wieku 74 lat.

„Jeszcze niedawno Marian Krupiński brał udział w wielu lokalnych wydarzeniach…Co się stało niestety nie wiem. To wielka strata. Wielka! Pan Marian angażował się także bardzo mocno w realizację wielu projektów w Gminie Małkinia Górna. Zapamiętam go jako człowieka bardzo energicznego, odpowiedzialnego i pełnego energii do działania. Tak przecież niedawno uczestniczył również w wydarzeniach na terenie naszej gminy.” – żegna Krupińskiego Bożena Kordek.

„Od kilkudziesięciu lat był aktywny w życiu publicznym. Współpracował z organizacjami, stowarzyszeniami, samorządami. Był związany z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, sprawował funkcję radnego mazowieckiego. Otwarty, wszechstronny i zaangażowany w życie kulturalne Kurpiów. Czas przeszły zasmuca, tak jak zasmuciła nas wiadomość o odejściu Mariana Krupińskiego. Składamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.” – pisze z kolei Związek Kurpiów.

źródło: eostroleka.pl, media, Facebook

Zobacz również: