Roman Giertych

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, że Roman Giertych, choć kiedyś współpracował z Jarosławem Kaczyńskim, obecnie nie przepada za rządem Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego co rusz znany mecenas wbija szpilki w obóz władzy. Tym razem jednak, jak zauważają internauci, wyraźnie przesadził. Jego wpis nazywany jest mianem podłego.

Ten wpis Romana Giertycha rozwścieczył internautów i nie tylko

Roman Giertych w swoim wpisie odniósł się do sprowadzenia szczątek Maurycego Mochnackiego do Polski. „Ale w witaniu trumien to trzeba przyznać, że PiS jest najlepszy.” – napisał znany mecenas, czym rozwścieczył wielu internautów.

„Wrócił bohater po 190 latach i takim wpisem powitany przez byłego wicepremiera rządu RP! Na pogrzebie było PSL na czele z marszałkiem Zgorzelskim, była Konfederacja, ale nikogo z PO, z miasta, za którego wolność bił się i rany odniósł Mochnacki też brak prezydenta…” – odpowiedział Giertychowi jeden z internautów.

„Swoich przeciwników, czy wrogów można nienawidzić, ale dobrze byłoby wiedzieć, że jednak jest jakaś nieprzekraczalna granicą, której człowiek o elementarnej wrażliwości i kulturze nie przekroczy. Jak widać Pan do nich nie należy.” – czytamy w komentarzu kolejnej osoby, która jest oburzona wpisem Romana Giertycha.

„To skandaliczne, co Pan napisał. A przed laty walczył Pan o sprowadzenie prochów gen. Maczka do PL. Jak perspektywa się zmienia…” – podsumowuje kolejny z internautów.

Komentarz do całej sytuacji pozostawiamy Wam, nasi drodzy czytelnicy.

źródło: propolski.pl

Zobacz również: