Beata Szydło

Beata Szydło uczestniczyła w wypadku samochodowym. Do zderzenia dwóch pojazdów doszło na autostradzie A4 na Dolnym Śląsku. Wypadek miał miejsce na wysokości miejscowości Rzeplin w gminie Żórawina. Są już pierwsze, wstępne ustalenia. Znamy też stan zdrowia europosłanki Prawa i Sprawiedliwości.

Beata Szydło miała wypadek samochodowy na autostradzie

Jak informują lokalne media, a konkretnie portal 24wroclaw.info, do zderzenia osobowego audi, którym kierowała właśnie Beata Szydło doszło na dolnośląskim odcinku autostrady A4. „Z relacji świadków zdarzenia wynika, iż pojazdem kierowała europoseł Szydło.” – czytamy w portalu. Informacja pojawiła się też we wszystkich ogólnopolskich mediach i przekazała ją dalej rozgłośnia RMF FM.

Wiadomo, że Beata Szydło jest cała i zdrowa. W wypadku nikt nie ucierpiał. Dlatego też, według wstępnych ustaleń, zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policję jako kolizja drogowa.

„Doszło do zdarzenia na 159 km autostradzie w kierunku Wrocławia. Policjanci ustalili, że kierujący fordem nie zachował należytej ostrożności i bezpiecznej odległości od pojazdu marki audi, którym kierowała kobieta.” – przekazał rzecznik policji na łamach portalu Onet.pl. Nie chciał on jednak potwierdzić czy pojazdem rzeczywiście kierowała Beata Szydło oraz czy w ogóle europosłanka Prawa i Sprawiedliwości uczestniczyła w zdarzeniu.

To byłby nie pierwszy wypadek z udziałem Szydło w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że w 2017 roku, kolumna pojazdów z Szydło na „pokładzie” zderzyła się z seicento. Sprawa ciągnie się do teraz.

źródło: 24wroclaw.pl, Onet, media

Zobacz również: