Rosjanie zabili sportowca

Smutne informacje ze świata polskiej polityki obiegły prasę i internet. W wieku 76 lat zmarł Ryszard Jarzembowski. Był senatorem pięciu kadencji oraz wicemarszałkiem Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. 

Ryszard Jarzembowski, były wicemarszałek Senatu nie żyje

Oprócz sprawowania mandatu Senatora i zaszczytnej funkcji wicemarszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, Ryszard Jarzembowski w swojej bogatej karierze politycznej był też przewodniczącym rady miasta Włocławka. Zmarł w wieku 76 lat.

Ryszard Jarzembowski senatorem był podczas II, III, IV oraz V kadencji. W latach 2001-2005 nieprzerwanie był wicemarszałkiem Senatu. O śmierci Jarzembowskiego jako pierwszy poinformował lokalny portal Włocławek Nasze Miasto. Informację potwierdził także Senat RP.

https://twitter.com/PolskiSenat/status/1425026651440795661

„W latach 1966-90 był członkiem PZPR, następnie SdRP i od 1999 r. – Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W latach 1994-95 był przewodniczącym Rady Miejskiej we Włocławku, a od stycznia 1995 r. do października 1997 r. – zastępcą kierownika Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.” – wspomina zmarłego Ryszarda Jarzembowskiego portal TVP Info.

źródło: TVP Info, Włocławek Nasze Miasto

  1. Ostra wypowiedź Aleksandra Łukaszenki. Mówi o III wojnie światowej
  2. Bulwersująca decyzja szefa jednej z firm. „Nie pozwolimy na zakładanie masek”
  3. Wieźli psa w samochodzie. Chwila nieuwagi i… dachowanie. Koszmarny wypadek

Zobacz również: