źródło: YouTube/LEGNICA DAMI TV

Marzena Kipiel-Sztuka w ostatnim wywiadzie poruszyła bardzo ważny, a jednocześnie drażliwy ostatnio temat. Aktorka wyznała, że nie będzie się szczepić przeciwko covid-19. Powód jednak jest bardzo poważny, bowiem jak wyznała zmaga się ona z przewlekłą chorobą, która wyklucza ją z programu szczepień.

Jeszcze kilka miesięcy temu polskie tabloidy rozpisywały się na temat wyznania aktorki dotyczącego jej choroby. Udzieliła ona wówczas wywiadu dla „Twojego Imperium”, gdzie powiedziała, iż zmaga się z depresją. Jak mówiła z tego powodu czas lockdownu był dla niej tym bardziej trudnym.

Niedawno Marzena Kipiel-Sztuka wróciła na plan, dzięki temu też szybciej miała wrócić do lepszej kondycji psychicznej. Niedawno choroba jednak miała się poważnie nasilić, co było konsekwencją choroby płuc, na którą również zapadła aktorka [CZYTAJ WIĘCEJ].

Jeszcze wtedy aktorka mówiła, iż musi na siebie szczególnie uważać, a jednocześnie przyznała, iż cierpliwie czeka na szczepienie. Jak się okazuje plany Kipiel-Sztuki bardzo się pokrzyżowały.

Marzena Kipiel-Sztuka nie może się zaszczepić?

Aktorka cierpi na przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, dodatkowo leczy się także na nadciśnienie. Przez częste i ostre stany zapalne oskrzeli Marzena Kipiel-sztuka nie kwalifikuje się do szczepienia. Odtwórczyni roli Haliny Kiepskiej z popularnego „Świata według Kiepskich” ubolewa nad sytuacją, w której się znalazła.

(…) Tacy jak ja nie mogą zaszczepić się na COVID-19, co powoduje, że o wakacyjnych podróżach mogę tylko pomarzyć. Nie chcę narażać siebie i innych na zakażenie, więc siedzę w domu. Mówiąc szczerze mam tego serdecznie dosyć – mówiła w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

źródło: RadioZet.pl, Plejada.pl

  1. Królowa polskiej piosenki kończy karierę. To ogromna strata dla rodzimej muzyki
  2. Lech Wałęsa szokuje. Kontrowersyjne słowa na temat polskich bohaterów narodowych
  3. Izabela Trojanowska miała wypadek? Wszystko stało się podczas koncertu [WIDEO]

Zobacz również: