Marzena Kipiel-Sztuka
Kadr z serialu "Świat według kiepskich". Na nim Marzena Kipiel-Sztuka, jako Halina Kiepska.

Pod koniec zeszłego roku pisaliśmy o Marzenie Kipiel-Sztuce, która znalazła się pod ścianą. Serialowej Halince Kiepskiej zabrakło środków do życia. Ten problem udało się jednak rozwiązać, ale okazuje się, że aktorka „Świata według Kiepskich” boryka się także z kolejnym, dużo większym kłopotem. Chodzi o jej zdrowie i chorobę, przez którą nie może normalnie funkcjonować.

Marzena Kipiel-Sztuka walczy z chorobą

Pod koniec ubiegłego roku Marzena Kipiel-Sztuka znalazła się na nagłówkach gazet w związku z dramatyczną sytuacją finansową. Przez to, że nie nagrywano nowych odcinków „Świata według Kiepskich”, a przez pandemię Kipiel-Sztuka nie miała także innych możliwości zarobkowych, aktorka znalazła się pod ścianą. Zabrakło jej środków do życia, ale pomoc nadeszła w ostatniej chwili. Rękę wyciągnęli do niej fani oraz Andrzej Grabowski. Teraz jednak okazuje się, że to nie koniec kłopotów serialowej Haliny Kiepskiej.

Marzena Kipiel-Sztuka szczerze opowiedziała o chorobie, która ją dopadła. Nie jest ciekawie, a aktorka zwłaszcza w covidowych czasach musi bardzo na siebie uważać. Wiemy, co jej dokładnie dolega.

„Aktorka choruje na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc i leczy się na nadciśnienie. To dlatego teraz szczególnie na siebie uważa i czeka na szczepionkę.” – czytamy na łamach portalu Interia. Okazuje się, że to nie jedyna choroba, która wyniszcza jej organizm.

„Odmówiłam wszelkich zaproszeń, tym bardziej, że byłam przeziębiona i miałam podwyższoną temperaturę. To zapewne była grypa, ale czasy mamy takie, że lepiej nie kusić niepotrzebnie losu. Im mniej kontaktów, tym lepiej.” – przyznała Marzena Kipiel-Sztuka, po czym okazało się także, że ze względu na brak zajęć i lockdown, aktorka wpadła w… depresję.

„Przymusowa izolacja nie wpływa pozytywnie na jej zdrowie psychiczne. Ma problemy ze snem, jest zmęczona i zdołowana. Tegoroczne święta wielkanocne spędziła sama. W niedawnej rozmowie z „Twoim imperium” przyznała, że czuje się bardzo samotna.” – donosi Interia.

źródło: Na Żywo, Twoje Imperium, Interia

  1. Krytykowany przez wszystkich uczestnik „Sanatorium Miłości” szokuje. „Znalazłem fajnego kociaka”
  2. Burza na antenie Polsat News. Polityk wykrzyczał „J***ć PiS”. Mamy nagranie
  3. Nowe doniesienia o AstraZenece. Europejska Agencja Leków wydała kolejny komunikat

Zobacz również: