Agnieszka Gozydra Polsat News
zdjęcie ilustracyjne, screenshot Youtube

Ten program przejdzie do historii nie tylko stacji Polsat News, ale i polskiej telewizji. Wielokrotnie na szklanym ekranie słyszeliśmy już sporo kontrowersyjnych słów, ale tym razem w trakcie Debaty Dnia, jeden z gości wypalił wprost: „J***ć PiS”. Mamy nagranie.

Polityk rzucił mięsem w programie na żywo

Agnieszka Gozdyra podczas jednego z najchętniej oglądanych programów Polsat News, pod nazwą „Debata Dnia” gościła Tomasza Trelę z Lewicy, Michała Kobosko z Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Pawła Jabłońskiego, wiceszefa Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

I co ciekawe, to właśnie z ust związanego z obozem władzy Jabłońskiego padło wulgarne hasło. Polityk był mocno zażenowany poziomem opozycji, a przede wszystkim krytyką, która jest kierowana w stronę rządu. W pewnym momencie zasugerował, że poza wulgaryzmami, opozycja tak naprawdę nie ma nic do zaproponowania. I się zaczęło.

„(…) Wyciągamy rękę do zgody i do dialogu, ale jeżeli cały program opozycji polega na tym, żeby, przepraszam bardzo – muszę to powiedzieć – j***ć PiS. To jest hasło podnoszone na demonstracjach. To jest cały program łączący opozycję.” – wypalił wspomniany Paweł Jabłoński. Wszystko poszło na żywo, bez cenzury, bowiem realizatorowi nie udało się w porę zareagować by wypikać niecenzuralne słowo, które padło z ust wiceszefa Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zażenowana taką wypowiedzią była Agnieszka Gozdyra oraz inni jej goście. „Mógłby Pan określić to trochę inaczej” – przyznała. „Ja bym chciał, żeby opozycja określała to trochę inaczej”. – skontrował Jabłoński.

Całość możecie zobaczyć na poniższym nagraniu. Ze względu na politykę programu Youtube wulgaryzm został wypikany, lecz w Polsat News poszło na żywo bez cenzury.

  1. Co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku? Włoscy eksperci zaszokowali świat
  2. Nowe doniesienia o AstraZenece. Europejska Agencja Leków wydała kolejny komunikat
  3. Skandaliczne słowa księdza podczas kazania. Kuria nie miała wyjścia. Jest ostra reakcja

Zobacz również: