Sanatorium Miłości

„Sanatorium Miłości” nie wszystkim uczestnikom przyniosło upragnioną miłość, czy chociażby przyjaźń. Wręcz przeciwnie, jeden z emerytów doświadczył srogiej krytyki ze strony pań biorących udział w hicie TVP. Mimo niezbyt przychylnych słów na swój temat, mężczyzna  nie zraził się. Mało tego, po raz kolejny wzbudził spore kontrowersje.

„Sanatorium Miłości” nie pomogło mu znaleźć partnerki

Zacznijmy od tego, iż uczestnik, który niemalże przez cały czas trwania programu TVP, był nieprzychylnie odbierany przez emerytki, to Edward Kubacki. Seniorki z „Sanatorium Miłości” zarzucały Edkowi apodyktyczność i staroświeckie podejście do spraw damsko-męskich.

Mimo słów krytyki, Edward podjął szereg prób zbliżenia się do swoich koleżanek z hitu TVP. Niestety mężczyzna nie potrafił wejść w bliższą relację z żadną z uczestniczek „Sanatorium Miłości”. Co rusz, kobiety dawały mu do zrozumienia, iż nie ma szans na rozwinięcie jakiejkolwiek głębszej znajomości.

Ku zaskoczeniu wielbicieli „Sanatorium Miłości”, Edward znalazł miłość dopiero po emisji programu. Oczywiście senior nie związał się z żadną uczestniczką hitu TVP. Okazuje się, że wybranką Kubackiego została Hanna z Bydgoszczy. Edek poznał ją na jednym z portali randkowych. Podobno polubili się od razu i teraz chętnie spędzają ze sobą wolne chwile. Niestety, póki co, nie wiemy nic więcej o tajemniczej partnerce emeryta.

Po raz pierwszy o ukochanej Kubacki wspomniał na planie specjalnego odcinka teleturnieju TVP „Familiada”. W trakcie krótkiej rozmowy z gospodarzem show, Karolem Strasburgerem, Edek ujawnił, iż spotyka się z kimś. To właśnie wtedy z ust gwiazdy „Sanatorium Miłości” padły szokujące słowa. „Po programie poznałem fajnego kociaka!” – wyznał Edward z rozbrajającą szczerością.

Również na łamach popularnego, kolorowego magazynu Edward odniósł się do relacji z Hanną. „Mnie potrzeba jednak drugiej osoby, bo życie bez miłości jest puste.”, „W końcu i do mnie z wiosną zawitało uczucie. Kocham i jestem kochany.” – nie krył Kubacki. Co ciekawe, przy okazji, mężczyzna gorzko podsumował zachowanie uczestniczek „Sanatorium Miłości”, które odrzuciły jego zaloty.

Źródło: Pudelek, Rewia

  1. Radio Zet opublikowało film „Uchodi”. Historia białoruskich uchodźców [ZOBACZ]
  2. Przedterminowe wybory jeszcze w tym roku? Prawo i Sprawiedliwość odpowiada Gowinowi
  3. Australia: media donoszą o lyssawirusie przenoszonym przez nietoperze. Wydano ostrzeżenie

Zobacz również: