Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Najbardziej znany polski jasnowidz znowu przemówił. Tym razem, Krzysztof Jackowski zdradził jaka jego zdaniem będzie pogoda w sierpniu. Trzeba przyznać, że nie wszystkich ucieszą słowa mężczyzny. 

Krzysztof Jackowski mówi o pogodzie w wakacje

Tym razem jasnowidz z Człuchowa postanowił zabrać głos w temacie pogody w drugiej połowie wakacji tj. w sierpniu. Krzysztof Jackowski doskonale zdaje sobie sprawę, iż właśnie ten temat, zwłaszcza w sezonie urlopowym, szalenie interesuje ludzi. „Człowiek liczy lato chciwie, dlatego i ja często zastanawiam się nad tym, ile potrwa ta piękna pora roku” – tłumaczy celebryta.

Krzysztof Jackowski dość wyczerpująco wypowiedział się na temat warunków atmosferycznych w nadchodzącym miesiącu. „W moim poczuciu sierpień będzie takim uspokojeniem, mówię teraz o Polsce, uspokojeniem lata. Po tym, co się działo w czerwcu i lipcu, po tych gwałtownych zjawiskach, co jest rzeczą naturalną, nadejdzie czas zdecydowanie spokojniejszy. Przecież i w ubiegłym roku mieliśmy potężne burze na Pomorzu. Uważam, że sierpień pod względem pogody będzie spokojny i bardzo ładny. Zaznaczam, że wyjątkiem mogą być dwa czy trzy dni. To rzecz normalna. W tym roku sierpień będzie trwał półtora miesiąca, oczywiście w cudzysłowie, bo to spokojne ciepło będzie z nami dłużej. Pogoda pozostanie stabilna do połowy września. Mam wrażenie, że wtedy drastycznie zmieni się aura. Ochłodzi się na krótko, ale niestety dość radykalnie, po czym ponownie przyjdzie ciepło” – wyjaśnia jasnowidz.

Niestety to co cieszy plażowiczów, niekoniecznie raduje rolników. Suchy sierpień oznacza spore problemy w pracy na roli. „Mam również wrażenie, że sierpień będzie najbardziej suchym miesiącem w tym roku. Nie znaczy to jednak, że wcale nie popada deszcz. Podsumowując, to będzie suchy i ciepły miesiąc” – mówi Krzysztof Jackowski.

Czy przepowiednia jasnowidza z Człuchowa spełni się? Dowiemy się za kilka dni, kiedy rozpocznie się nowy miesiąc. A Wy wierzycie w słowa Jackowskiego? Czekamy na Wasze komentarze.

Źródło: Super Express

  1. Niecodzienna sytuacja w punkcie szczepień. Kancelaria premiera tłumaczy się
  2. 4-latka o mały włos nie zabiła dorosłego mężczyzny
  3. Makabra w kinie. Mieli tylko obejrzeć film. Jedno z nich nie żyje, drugie walczy o życie

Zobacz również: