makabra w kinie

Niewątpliwie wydarzenie, które rozegrało się w jednym z kin, nadawałoby się znakomicie na fabułę amerykańskiego horroru. Niestety, wszystko zdarzyło się naprawdę. Dwoje młodych ludzi poszło do kina na pokaz filmu. Jedno z nich nie żyje, a drugie jest w stanie ciężkim w szpitalu. 

To był ostatni wspólny seans młodych ludzi

Tragedia miała miejsce w kinie „Corona” w Kalifornii, w odległości około 85 kilometrów od słynnego Los Angeles. W minioną środę tj. 28 lipca obsługa kina rozpoczęła standardowe sprzątanie sali po projekcji filmu. Nagle ich oczom ukazał się przerażający widok. W jednym z rzędów obsługa ujrzała ciało martwej kobiety, tuż obok ciężko rannego mężczyznę.

Funkcjonariusze policji cały czas pracują, aby zrekonstruować przebieg wydarzeń w kinie. Póki co, wiadomo na pewno, iż zamordowana kobieta to 18-letnia Rylee Goodrich. Z kolei ciężko ranny chłopak to 19-letni Anthony Barajas. Warto przy tym zaznaczyć, iż młody mężczyzna jest dość znany w mediach społecznościowych. Na popularnym Tik Toku obserwuje go ponad 1 milion osób.

Cały czas zagadką pozostaje to, jak doszło do tego, że pozostali widzowie nie zorientowali się, iż przypuszczalnie w trakcie emisji filmu, para została brutalnie zamordowana. Tym bardziej, że Rylee zginęła od strzałów. Czyżby nikt nie słyszał odgłosu broni?!

Całe zdarzenie jest o tyle makabryczne, że doszło do niego podczas pokazu równie przerażajacego filmu. Chodzi o piątą części produkcji „Noc Oczyszczenia. Żegnaj Ameryko”, której akcja rozgrywa się w dzień, w którym ludzie mogą bez żadnych konsekwencji łamać prawo.

Lokalna policja zatrzymała podejrzanego o dokonanie przerażającej zbrodni. To 20-letni Joseph Jimenez. Postawiono mu zarzuty zabójstwa, usiłowania zabójstwa i rabunku. W mieszkaniu bandyty funkcjonariusze odkryli broń tego samego kalibru, jak ta, z której zabito 18-latkę.

Jak na razie organy ścigania milczą na temat motywu jaki kierował Jimenezem. Nic nie wskazuje również na to, aby morderca znał wcześniej Rylee Goodrich i Anthony’ego Barajasa.

Źródło: Fakt, abc7.com

  1. Kolejny problem na głowie Królowej Elżbiety II. Pojawił się nieoczekiwany sprzymierzeniec Harry’ego i Meghan
  2. Horror w stolicy. Zadał trzy ciosy w brzuch. Potem wrócił do mieszkania, jak gdyby nic się nie stało
  3. Dariusz Szpakowski odpowiedział hejterom. Te słowa wielu zamkną usta

Zobacz również: