wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w województwie śląskim, w konkretnie w Bielsko-Białej. Aż trudno w to uwierzyć, ale kilkuletnia dziewczynka o mały włos nie zabiła dorosłego mężczyzny. Niewątpliwie 64-letni mężczyzna miał sporo szczęścia. Oto szczegóły tego szokującego wydarzenia.

Przechodzień doznał obrażeń głowy

Nic nie wskazywało na to, iż spacer ulicami Bielska-Białej skończy się dla pewnego mężczyzny dramatycznie. 64-latek przechodził właśnie pod jedną z kamienic, kiedy nagle poczuł mocne uderzenie w głowę.

Zalanego krwią mężczyznę zauważyli funkcjonariusze policji, którzy właśnie patrolowali ten rejon miasta. 64-latkowi udzielono niezbędnej pomocy. Zaraz potem wezwano pogotowie ratunkowe. Na szczęście obrażenia przechodnia nie okazały się poważne. Chociaż niewiele brakowało, aby cała sytuacja zakończyła się tragicznie.

W trakcie dochodzenia funkcjonariusze ustalili, że na głowę przechodnia spadł dziecięcy wózek dla lalek. Dalsze ustalenia były jeszcze bardziej szokujące. Zabawkę wyrzuciła przez okno 4-letnia dziewczynka. Dziecko miało się znajdować w feralnej chwili pod opieką babci. „Okazało się, że został on uderzony przez zabawkowy wózek dla lalek, wyrzucony z okna drugiego piętra kamienicy pośród innych dziecięcych zabawek” – tłumaczy jeden ze stróżów prawa.

Na miejscu zdarzenia niemalże natychmiast pojawiła się matka dziecka. Kobieta złożyła wyjaśnienia. Oczywiście stróże prawa sprawdzili, czy przypadkiem wyrzucenie zabawek przez okno nie jest próbą wezwania pomocy. „Okazało się, że zabawki faktycznie zostały wyrzucone przez swawolnie bawiącą się 4-latkę, która wykorzystała moment nieuwagi opiekuna i wyrzuciła część zabawek przez okno” – opowiadają policjanci.

Na szczęście 64-latek nie doznał poważnych obrażeń, a jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Niemniej, konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania opiekunki dziecka mogły być naprawdę dużo poważniejsze. 4-latka mogła przecież nawet zabić mężczyznę jedną ze swoich zabawek.

Źródło: Fakt

  1. Makabra w kinie. Mieli tylko obejrzeć film. Jedno z nich nie żyje, drugie walczy o życie
  2. Kolejny problem na głowie Królowej Elżbiety II. Pojawił się nieoczekiwany sprzymierzeniec Harry’ego i Meghan
  3. Horror w stolicy. Zadał trzy ciosy w brzuch. Potem wrócił do mieszkania, jak gdyby nic się nie stało

Zobacz również: