zaginął krzysztof fąfrowicz policja publikuje zdjęcie
Małopolska Policja

Małopolska Policja poszukuje zaginionego Krzysztofa Fąfrowicza. Według informacji przekazywanych przez mundurowych, mężczyzna po raz ostatni był widziany 13 lipca 2021 roku, kiedy wyszedł z domu. Od tego czasu jego losy nie są znane. Mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi. 

Krzysztof Fąfrowicz zaginął. Policja prosi o pomoc

Policjanci zdecydowali się opublikować zdjęcie zaginionego mężczyzny, bowiem od kilku dni, nie ma w tej sprawie żadnych postępów. Krzysztof Fąfrowicz oddalił się z miejsca zamieszkania 13 lipca 2021 roku. Jego poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu. Mężczyzna ma 35 lat i na co dzień mieszkał w Zaskalu, w gminach Szaflary.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Policja otrzymała pilne zgłoszenie, gdzie jest Jacek Jaworek. Wszyscy postawieni na nogi

Mundurowi przekazali też dokładny rysopis mężczyzny. Ma on około 175 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, czarne włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w sportowe buty, niebieskie dżinsy i miał na sobie beżową koszulę w charakterystyczne paski. Na plecach miał założony plecak koloru czarno-niebieskiej. Poniżej publikujemy zdjęcie, które pokazała policja. Być może ktoś widział zaginionego Krzysztofa Fąfrowicza.

Krzysztof Fąfrowicz
Małopolska Policja

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Krzysztofa Fąfrowicza o kontakt. Pod numerem telefonu 47 83 46 400 można skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu. Możne też skorzystać z numeru alarmowego 112 lub udać się do najbliższej jednostki policji w całym kraju. Każda informacja, mogąca pomóc odnaleźć zaginionego jest na wagę złota. Jak pokazuje historia, im wcześniej uda się ustalić miejsce pobytu zaginionego, tym lepiej dla całej sprawy.

źródło: Małopolska Policja

  1. Policja sypie mandatami. Nawet 500 zł za wykroczenie, o którym możesz nie mieć pojęcia
  2. To miał być prosty zabieg. 23-latka nie żyje. Rusza śledztwo pod kątem błędu lekarskiego
  3. Rodzice pobili 5-miesięczne dziecko? W momencie interwencji byli kompletnie… pijani

Zobacz również: