Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim
fotomontaż, Youtube

Jasnowidz Jackowski wielokrotnie już przepowiadał przyszłość. Raz robił to z lepszym, a raz z gorszym efektem. Tym razem jednak wyznał, co wydarzy się w Polsce późną jesienią. Chodzi o Prawo i Sprawiedliwość i Jarosława Kaczyńskiego. Jego słowa mogą szokować.

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Późną jesienią w Polsce dojdzie do dziwnych rzeczy

Wizje, które snuje Jasnowidz Jackowski nie napawają optymizmem zwolenników rządu Prawa i Sprawiedliwości, a także, co tu dużo ukrywać, względnego spokoju na polskiej scenie politycznej. Późną jesienią ma dojść do potężnych zawirowań, a w centrum uwagi będzie między innymi Jarosław Kaczyński oraz Donald Tusk.

„Późna jesień. Pan Kaczyński na dużym placu – nie rozwinę tego. To wszystko.” – wyznał zagadkowo Krzysztof Jackowski. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, o co chodzi. Dlatego też zdecydował się nieco rozszerzyć swoją myśl. „Późną jesienią może też dojść do samorozwiązania się obecnego rządu. Rządzić będzie rząd tymczasowy, dziwny rząd. Rząd ten zwiększy dyscyplinę naszą – czy się nam to podoba, czy nie.” – mówi Jasnowidz Jackowski. Wizjoner odniósł się także do tego, czy na czele opisywanego przez niego rządu może stanąć wracający do polskiej polityki Donald Tusk.

„Obecna sytuacja w naszym kraju jest sytuacją dziwną. Wszak rząd mówi o dziwnym sukcesie gospodarczym naszego kraju, o jakimś nowym ładzie, dużych pieniądzach dla obywateli, odbudowie gospodarki. Wszystko ładnie, pięknie, ale w tych opowieściach nie sumuje się potężnego długu przed zarazą i tego co doszło w czasie zarazy. W tym wypadku pozornie wygląda to dobrze. To wygląd atak, jakby politycy chcieli zaciemnić nam obecną sytuację” – wyjaśnia Jasnowidz Jackowski swoje przeczucia. Po chwili dodaje też, że faktycznie Donald Tusk jeszcze późną jesienią może przejąć władzę w Polsce. „Powiem państwu tak: z PiSu odchodzą pewne jednostki, PiS zaczyna mieć problem z większością sejmową i nagle pojawia się Tusk. Może się pojawiać Tusk dlatego, że partie opozycyjne zauważyły, że w koalicji rządzącej dochodzi do rozłamu i może dojść do przedwczesnych wyborów.” – tłumaczy Jackowski.

Jak widać, Jasnowidz Jackowski snuje bardzo nieciekawą przyszłość dla Jarosława Kaczyńskiego i Prawa i Sprawiedliwości. Czy późna jesień w Polsce to będzie koniec rządu PiS? Zdaniem Jackowskiego tak.

źródło: Youtube, Super Express, Radio ZET

Tym żyją Polacy:

  1. Elżbieta Witek atakuje przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. Mówi o braku honoru
  2. Policja sypie mandatami. Nawet 500 zł za wykroczenie, o którym możesz nie mieć pojęcia
  3. Gowin dostał ultimatum od Kaczyńskiego. Jeśli tego nie spełni, będą wcześniejsze wybory

Zobacz również: