8-latek utopił się
fot. Youtube

Wstrząsające nagranie wideo obiega internet. Widzimy na nim, jak 8-letni chłopiec topi się w basenie i nikt… nie rusza mu na pomóc. Przez dłuższą chwilę rodzice, inni turyści czy nawet osoba, która wszystko rejestrowała telefonem, nie wiadomo czy byli w szoku, czy nie zauważyli wołającego na pomoc dziecka. Nagranie publikujemy na końcu naszego tekstu. Ostrzegamy, jest drastyczne.

8-latek utopił się na oczach swoich rodziców

Nagranie, które publikujemy na końcu tekstu pojawiło się w serwisie Youtube. Bije tam rekordy popularności, a internauci nie zostawiają suchej nitki na rodzicach i innych osobach, korzystających z basenu, że dopiero po minucie ruszyli na pomoc tonącemu chłopcu. Ten czas prawdopodobnie zaważył, że 8-latka nie udało się uratować.

Dramat rozegrał się w dzielnicy Şehzadeler w Manisa w Turcji na otwartym basenie. Wszystko zarejestrował przypadkowy turysta. Widzimy na nagraniu, że mały chłopiec nagle zaczyna się topić, po tym, jak zjechał do wody ze zjeżdżalni. Chłopczyk nerwowo wymachuje rączkami, próbując się ratować. Obok niego da się zauważyć wzburzoną wodę. Niestety, prawdopodobnie nie zauważyli tego rodzice, którzy wypoczywali na pobliskich leżakach oraz liczni turyści, którzy na pomoc ruszyli dopiero po… minucie.

Kiedy rodzice zauważyli, co się dzieje, natychmiast ruszyli ratować 8-latka. Wyciągnęli go z wody, a chłopiec wkrótce potem został przewieziony do pobliskiego szpitala. Chłopczyk, jak donoszą media, trafił momentalnie na oddział intensywnej terapii, gdzie trwała walka o jego życie. Niestety lekarze ją przegrali.

Jako przyczynę śmierci podano niedotlenienie mózgu. Kto wie, czy nie zaważyła opóźniona pomoc, kiedy 8-latek zaczął się topić. Dziś można jedynie gdybać, co by było, gdyby od razu zauważono potrzebującego pomocy chłopca. Być może by żył…

Całą, co tu dużo ukrywać, wstrząsającą sytuację można zobaczyć na powyższym nagraniu wideo, które pojawiło się w portalu Youtube.

  1. To miał być prosty zabieg. 23-latka nie żyje. Rusza śledztwo pod kątem błędu lekarskiego
  2. Stracono łączność z samolotem. Wiadomo, ile osób znajdowało się na pokładzie
  3. Nie żyje polska piosenkarka. Najpierw przeszła zawał, a następnie wylew

 

Zobacz również: