Rosjanie zabili sportowca

Smutne wieści napłynęły ze świata muzyki. Nie żyje ceniona i uwielbiana przez tłumy piosenkarka. Krystyna Konarska zmarła w wieku 80 lat. „Pani Krystyna chorowała. Przeszła rozległy zawał, a potem wylew.” – donosi serwis Plejada.

Nie żyje Krystyna Konarska. Jej głos wielbiły tłumy

Krystyna Konarska znana była z wielu wspaniałych przebojów. Bez dwóch zdań jednak najbardziej popularne z nich to „Zakochani są wśród nas” czy „Przyjdzie po mnie ktoś”. O śmierci piosenkarki informuje portal Plejada, a przykrą informację potwierdziła także Ewa Szczepanik, która prowadziła oficjalny fanklub Krystyny Konarskiej.

„Dotarła do nas z Niemiec bardzo przykra wiadomość. Krystyna Konarska nie żyje. Trudno w to uwierzyć wielbicielom jej wyjątkowego talentu, dla których ta wspaniała artystka była kimś ważnym i bliskim, choć od dość dawna mieszkała poza Polską i nie udzielała się publicznie. Lśniła ciepłym blaskiem najpiękniejszej gwiazdy, dając nam swoimi niezapomnianymi piosenkami tak wiele radości i wzruszeń.” – czytamy oficjalnej stronie internetowej, poświęconej Krystynie Konarskiej i jej talentowi wokalnemu.

Tragiczną informację potwierdził także ks. Tadeusz Luter, który przybliżył nieco biografię Krystyny Konarskiej.

„Pani Krystyna Konarska chorowała. Przeszła rozległy zawał, a potem wylew. Zmarła w Rinteln. Niestety, nie potrafię podać dokładnej daty śmierci.” – przekazała z kolei w rozmowie z portalem Plejada, Ewa Szczepanik. Okazuje się, że poza synem, z którym Krystyna Konarska miała bardzo utrudniony kontakt, nie miała innej rodziny.

źródło: Plejada

  1. Utonęło 2,5 letnie dziecko. Było pod opieką rodziców. Wiadomo, co się wydarzyło
  2. Rząd szykuje dodatkowe pieniądze dla emerytów. Jednak nie każdy się na nie załapie
  3. Kilkadziesiąt ofiar i drugie tyle zaginionych. Fatalne skutki załamania pogody

Zobacz również: