Biedronka promocje

Biedronka to niekwestionowany lider handlu w Polsce. Od paru lat portugalski koncern Jeronimo Martins nie ma sobie równych. Często wypuszcza też na rynek takie promocje, że konkurencja aż przeciera oczy ze zdziwienia, pytając: jak to możliwe!? Dokładnie tak można stwierdzić, przyglądając się okazjom, które pojawią się w Biedronce w najbliższy piątek tj. 16 lipca i będą obowiązywać jedynie do soboty 17 lipca. Nie przegap tej oferty!

Szalone promocje Biedronki na piątek i sobotę (16-17.07.2021)

Śmiało można określić zaprezentowane przez Biedronkę promocje szalonymi. Dawno nie byliśmy świadkami aż takiej oferty. I piszemy to bez żadnej przesady. Trzeba się jednak nieco uzbroić w cierpliwość, bo promocje Biedronki wejdą w życie dopiero w najbliższy piątek tj. 16 lipca i będą obowiązywać jedynie do najbliższej soboty, czyli 17 lipca. Przyjrzyjmy się teraz, co znajdzie się w ofercie promocyjnej.

Biedronka gazetka promocyjna

Przede wszystkim jedną z kuszących propozycji jest promocja na Lody Manhattan w stylu „1+1 gratis”. Przy zakupie dwóch opakowań lodów, zapłacimy za nie o 50% taniej. Oznacza to tyle, że za jedno pudełko lodów Manhattan 1,4 litra zapłacimy jedynie 7,49 zł (oczywiście, przy zakupie dwóch opakowań).

W super cenie znajdzie się także popularny produkt sieci Biedronka, a więc Ręcznik kuchenny Queen Total absorption. W opakowaniu znajduje się 425 listków, co przekłada się aż na 85 metrów. Cena promocyjna – 8,49 zł za opakowanie obowiązywać będzie wyłącznie z kartą Moja Biedronka. Sieć określiła też limit dzienny na tę promocję, który wynosi 3 sztuki na jedną kartę Biedronki.

Biedronka promocje

Co jeszcze będziesz mógł wychwycić w okazyjnych cenach w dniach 16-17.07.2021? Kapsułki do prania Ariel All In 1 Pods. Podobnie, jak w przypadku lodów Manhattan, będzie to promocja „1+1 gratis”. Przy zakupie dwóch produktów, otrzymasz gratis tańszy z nich. Limit na jedną kartę Biedronki wynosi 4 sztuki.

Poza tym, warto zapoznać się z Gazetką Promocyjną Biedronki, gdzie znalazły się wszystkie, obowiązujące w dniach od 12 lipca do 17 lipca włącznie promocje.

Materiał nie jest ofertą handlową Biedronki. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłki. Po ostateczną ofertę zajrzyj na oficjalną stronę sieci handlowej, do gazetki promocyjnej bądź bezpośrednio do wybranego sklepu.

  1. Rząd szykuje drastyczne podwyżki. W górę pójdą kwoty mandatów i ubezpieczenie OC
  2. Rodzice pobili 5-miesięczne dziecko? W momencie interwencji byli kompletnie… pijani
  3. Jasnowidz Jackowski wie, gdzie szukać Jacka Jaworka. Jednoznaczne słowa

Zobacz również: