Jackowski i Jaworek
fotomontaż

Jacek Jaworek pozostaje nieuchwytny. To już piąta doba poszukiwań mężczyzny, który jest podejrzany o brutalne, potrójne morderstwo. W sprawę zaangażował się nawet Jasnowidz Krzysztof Jackowski. W rozmowie z gazetą „Fakt” przekazał swoje przeczucia co do losów poszukiwanego mężczyzny.

Jasnowidz Jackowski ma swój trop w sprawie poszukiwanego mężczyzny

O sprawie Jacka Jaworka od kilku dni rozpisują się wszystkie media w Polsce. Nie ma się co dziwić, bowiem piątą dobę trwają poszukiwania podejrzanego o morderstwo. 52-latek zastrzelił trzech członków swojej rodziny, a czwarty z nich cudem się uratował. O nowych faktach w tej sprawie pisaliśmy tutaj. Teraz głos zabrał Jasnowidz Jackowski. Najbardziej znany wizjoner w Polsce przekazał swoje odczucia co do losów podejrzewanego o morderstwo.

Policja zakłada kilka hipotez. Od tego, że mężczyzna już nie żyje, przez to, że może ukrywać się w lasach czy już zdążył opuścić tereny Polski. Póki co, oprócz tego, że prowadzone są, zakrojone na szeroką skalę z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii poszukiwania, policja ze względu na dobro sprawy nie udziela więcej szczegółów.

O swój typ pokusił się za to Jasnowidz Jackowski. „Nie mam pewności, ale mam wrażenie, że ten człowiek nie żyje.” – wyjawił Krzysztof Jackowski na łamach gazety „Fakt”. Po chwili przyznał też, gdzie jego zdaniem policja powinna poszukiwać prawdopodobnie zwłok mężczyzny.

„Gdzie może być? Kojarzy mi się miejsce, gdzie jest żwirownia albo była żwirownia, po prostu w tym miejscu jest dość dużo żwiru (…) Jest to miejsce odludne. Niewykluczone, że jest to blisko tej miejscowości, w której się to stało.” – przyznaje Jasnowidz Jackowski.

Po chwili jednak Krzysztof Jackowski dodaje też, że nie ma stuprocentowej pewności, że Jacek Jaworek nie żyje. Być może sam mężczyzna chce, żeby wszyscy tak myśleli. „Myślę, że on raczej może nie żyć. Ewentualnie może chcieć, żeby wszyscy myśleli, że on nie żyje. Niewykluczone, że w tym szoku, zaraz po tym co zrobił, tam się udał i ze sobą skończył. Skoro zabrał broń to mógł się zastrzelić” – uzupełnia swoją wypowiedź Jasnowidz Jackowski dla „Faktu”.

źródło: Fakt, media

  1. Rząd szykuje drastyczne podwyżki. W górę pójdą kwoty mandatów i ubezpieczenie OC
  2. Rodzice pobili 5-miesięczne dziecko? W momencie interwencji byli kompletnie… pijani
  3. Dodatkowe pieniądze dla emerytów. Jednak nie każdy się na nie załapie

Zobacz również: