fot. Policja

Policja poszukuje 16-letniej Wiktorii Fijar. Nastolatka po zakończonej przepustce nie wróciła do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Szklarskiej Porębie. Nie nawiązała także kontaktu ze swoim opiekunem. Wobec tego mundurowi zdecydowali się opublikować jej wizerunek.

Policja poszukuje zaginionej szesnastolatki

Według ustaleń funkcjonariuszy, 16-letnia Wiktoria może przebywać w Opolu lub w niedalekich okolicach Zgorzelca. Niewykluczone jednak, że zdążyła się już gdzieś oddalić. „Według rysopisu 16-latka ma ok. 160 cm wzrostu. Jest średniej budowy ciała, ma włosy koloru blond z wygolonymi bokami. Ma piwne oczy, może nosić okulary.” – czytamy w portalu Interia.pl.

Poniżej możecie zobaczyć wizerunek zaginionej. Osoby mające jakiekolwiek informacje o losach dziewczyny czy o miejscu, w którym może aktualnie przebywać, proszone są o kontakt z policją. Można skontaktować się osobiście lub telefonicznie z Komendą Miejską Policji w Opolu lub zadzwonić na dostępny w całym kraju bezpłatny numer alarmowy 112. Mundurowi zapewniają anonimowość.

fot. Policja

źródło: Interia.pl

  1. Poważny wypadek busa przewożącego dzieci. W akcji śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
  2. Śmierć małżeństwa. Osierocili małe dziecko. Podejrzany ze względu na stan zdrowia nie może zostać przesłuchany
  3. Makabra na weselu. Tego przyjęcia goście nie zapomną do końca życia

Zobacz również: