pies pogryzł dziewczynkę
zdjęcie ilustracyjne

Przerażające sceny w województwie Dolnośląskim. 5-latka została pogryziona przez Pitbulla. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Znamy szczegóły całego zajścia.

Dziewczynka pogryziona przez Pitbulla. Nowe wieści ze szpitala

W jednym z mieszkań w Twardogórze na Dolnym Śląsku, pięcioletnia dziewczynka została pogryziona przez psa rasy Pitbull. O wszystkim informuje Polsat News. Pies należy do partnera jej matki. „Pies znał dziewczynkę, ponieważ razem mieszkali. Do zdarzenia doszło, gdy matki dziecka nie było w mieszkaniu; był tam jej partner.” – przekazuje policja.

Wiadomo, że dziewczynka tuż po pogryzieniu została przetransportowana do najbliższego szpitala, gdzie przeszła skomplikowaną operację. Jej stan określany jest jako ciężki, ale ostatnie doniesienia ze szpitala niosą za sobą nieco optymizmu. Życiu dziewczynki nie ma już zagrażać niebezpieczeństwo.

Mężczyzna, który miał opiekować się dziewczynką w momencie pogryzienia przez psa został zatrzymany przez policję. Aktualnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zajścia. „Matka dziecka oraz jej partner zostali przebadani na obecność alkoholu w organizmie; oboje byli trzeźwi.” – informuje Polsat News.

Pies trafił na obserwację. Mundurowi w nieoficjalnych rozmowach mówią o tym, że dziewczynka miała wiele szczęścia. Niewiele brakowało, a w wyniku ataku agresywnego Pitbulla mogłaby stracić życie. Pies miał zaatakować także swojego właściciela, kiedy ten próbował odciągnąć go od pogryzionego już dziecka.

źródło: Polsat News, media

  1. Przywracają godzinę policyjną. Kolejne kraje, w tym Polska, podążą tą samą drogą?
  2. Nieprzytomna kobieta znaleziona na ulicy polskiego miasta. Padła ofiarą gwałtu
  3. Nie żyje 11-latek, który wjechał samochodem do rowu. Z boku siedział… pijany ojciec

Zobacz również: