policja brutalnie potraktowała mężczyznę pijącego piwo
zdjęcie ilustracyjne

Na ulicy Bydgoszczy znaleziona została nieprzytomna kobieta, która padła ofiarą gwałciciela. Wcześniej pojawiły się również doniesienia o tym, że kobieta miała rany kłute po nożu. Drugą informację dementuje jednak prokuratura.

Nieprzytomna kobieta znaleziona na ulicy w Bydgoszczy

„Prowadzone jest postępowanie dotyczące zgwałcenia kobiety.” – informuje Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Południe. Całej sprawie przyjrzeli się dziennikarze Gazety Pomorskiej. Na ulicy Gołębiej w Bydgoszczy znaleziona została nieprzytomna, młoda kobieta. Z dotychczas poczynionych ustaleń wynika, że została zgwałcona, a pierwsze doniesienia mówiły również o widocznych ranach kłutych, zadanych nożem. Ta druga informacja została jednak zdementowana przez dziennikarzy Gazety Pomorskiej. Nieoficjalnie mówi się też, że kobieta ma 19 lat, choć zarówno z mediów, jak i z prokuratury napływają sprzeczne informacje co do wieku poszkodowanej. Stąd, w większości mediów poszkodowana określana jest „młodą kobietą”.

Kobieta ma wkrótce zeznawać przed sądem. Prokuratura wyklucza jednak, aby do gwałtu miało dojść w miejscu publicznym. Nie wiadomo więc, dlaczego nieprzytomna została znaleziona na ulicy. W tym momencie śledczy nie udzielają mediom praktycznie żadnych informacji ze względu na dobro śledztwa.

Wiadomo, że sprawca gwałtu jest poszukiwany. Czy jest znana jego tożsamość albo czy został znaleziony? Na ten moment, nikt nie udziela jakichkolwiek informacji. Sprawa wydaje się więc bardzo rozwojowa.

„Postępowanie trwa.” – dodają krótko dziennikarze Gazety Pomorskiej, którzy jako pierwsi nagłośnili ten szokujący temat.

źródło: Gazeta Pomorska

  1. Stanie na czele Prawa i Sprawiedliwości i zastąpi Jarosława Kaczyńskiego. Zaskakujące nazwisko
  2. Bolą Cię plecy? Powód może być banalny. Wyleczysz go szybko. Sprawdź, czy dotyczy Ciebie
  3. Niczego nieświadoma kobieta szła ulicą. To, co wydarzyło się później przekracza ludzkie pojęcie

Zobacz również: