nie żyje 11-latek, kierował samochodem, wypadek
fot. Facebook

Niewyobrażalna tragedia, do której przyczyniła się niestety skrajna głupota. Samochód, którym kierował 11-latek, a na fotelu pasażera siedział jego pijany ojciec wpadł do rowu. Chłopiec zginął na miejscu. Jego ojciec, a także jeszcze jeden pasażer – 23-latek trafili do szpitala.

11-latek nie żyje przez totalną głupotę ojca

Kiedy wydaje nam się, że widzieliśmy i czytaliśmy już wszystko, pojawiają się takie historie. Prawdziwy dramat, ale też skrajna głupota pijanego ojca, który pozwolił wsiąść za kierownicę swojemu 11-letniemu synowi. Ich podróż zakończyła się w rowie. Ojciec i jego znajomy trafili do szpitala, a chłopiec zginął na miejscu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego nie doszło co prawda w Polsce, bowiem na Ukrainie, pod Lwowem, ale jakkolwiek to zabrzmi, jest ono przestrogą także dla polskich kierowców i działający w ten sposób nieodpowiedzialnych osób, których, patrząc na statystyki wypadków, nie brakuje także w naszym kraju.

„Do wypadku doszło wczoraj koło północy w miejscowości Rzęsna Ruska pod Lwowem. O zdarzeniu poinformowała dzisiaj ukraińska policja. Według śledczych pijany 35-latek pozwolił swojemu synowi wsiąść za kierownicę BMW. W pojeździe oprócz chłopca i jego ojca przebywał również 23-letni właściciel pojazdu. Obydwaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Po wypadku trafili do szpitala.” – relacjonuje całe zdarzenie portal Onet.pl, powołując się na ukraińskie źródła.

Zdjęcia rozbitego BMW można zobaczyć poniżej. Widać, że prędkość, z jaką poruszał się samochód kierowany przez 11-latka, musiała być duża. Uszkodzenia samochodu są znaczące. Niestety, ale za nieodpowiedzialność ojca, największą karę poniósł chłopiec, który zginął na miejscu.

Nie wiadomo teraz, jaka kara czeka jego ojca i jeszcze jednego pijanego mężczyznę, który jak się okazało był właścicielem samochodu. Całą sprawą zajmą się teraz odpowiednie służby.

źródło: Onet.pl, PAP

  1. Awaria Boeinga 737. Samolot wpadł do morza. Wcześniej miał problemy z silnikami
  2. Bolą Cię plecy? Powód może być banalny. Wyleczysz go szybko. Sprawdź, czy dotyczy Ciebie
  3. Niczego nieświadoma kobieta szła ulicą. To, co wydarzyło się później przekracza ludzkie pojęcie

Zobacz również: