nie żyje 11-latek, kierował samochodem, wypadek
fot. Facebook

Niewyobrażalna tragedia, do której przyczyniła się niestety skrajna głupota. Samochód, którym kierował 11-latek, a na fotelu pasażera siedział jego pijany ojciec wpadł do rowu. Chłopiec zginął na miejscu. Jego ojciec, a także jeszcze jeden pasażer – 23-latek trafili do szpitala.

11-latek nie żyje przez totalną głupotę ojca

Kiedy wydaje nam się, że widzieliśmy i czytaliśmy już wszystko, pojawiają się takie historie. Prawdziwy dramat, ale też skrajna głupota pijanego ojca, który pozwolił wsiąść za kierownicę swojemu 11-letniemu synowi. Ich podróż zakończyła się w rowie. Ojciec i jego znajomy trafili do szpitala, a chłopiec zginął na miejscu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego nie doszło co prawda w Polsce, bowiem na Ukrainie, pod Lwowem, ale jakkolwiek to zabrzmi, jest ono przestrogą także dla polskich kierowców i działający w ten sposób nieodpowiedzialnych osób, których, patrząc na statystyki wypadków, nie brakuje także w naszym kraju.

„Do wypadku doszło wczoraj koło północy w miejscowości Rzęsna Ruska pod Lwowem. O zdarzeniu poinformowała dzisiaj ukraińska policja. Według śledczych pijany 35-latek pozwolił swojemu synowi wsiąść za kierownicę BMW. W pojeździe oprócz chłopca i jego ojca przebywał również 23-letni właściciel pojazdu. Obydwaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Po wypadku trafili do szpitala.” – relacjonuje całe zdarzenie portal Onet.pl, powołując się na ukraińskie źródła.

Zdjęcia rozbitego BMW można zobaczyć poniżej. Widać, że prędkość, z jaką poruszał się samochód kierowany przez 11-latka, musiała być duża. Uszkodzenia samochodu są znaczące. Niestety, ale za nieodpowiedzialność ojca, największą karę poniósł chłopiec, który zginął na miejscu.

Nie wiadomo teraz, jaka kara czeka jego ojca i jeszcze jednego pijanego mężczyznę, który jak się okazało był właścicielem samochodu. Całą sprawą zajmą się teraz odpowiednie służby.

źródło: Onet.pl, PAP

  1. Awaria Boeinga 737. Samolot wpadł do morza. Wcześniej miał problemy z silnikami
  2. Bolą Cię plecy? Powód może być banalny. Wyleczysz go szybko. Sprawdź, czy dotyczy Ciebie
  3. Niczego nieświadoma kobieta szła ulicą. To, co wydarzyło się później przekracza ludzkie pojęcie