Cezary Żak
źródło: fotomontaż Instagram

Cezary Żak to uwielbiany przez wszystkich aktor, który kojarzony jest głównie z takimi serialami, jak „Ranczo” czy „Miodowe lata”. Jednak lista produkcji filmowych, serialowych czy teatralnych, w których wystąpił Żak jest znacznie dłuższa. Ostatnio sympatyczny aktor przeszedł sporą metamorfozę. Do tego stopnia, że część fanów przyznaje wprost, że ciężko byłoby go poznać na ulicy. Zobaczcie sami na zdjęcia.

Spore zmiany w wyglądzie Cezarego Żaka

Zdjęcia odmienionego Cezarego Żaka pojawiły się na Instagramie u Katarzyny Żak. Jedna z fotek została „cyknięta” przed premierą „Kolacji dla głupca” w Teatrze Mała Warszawa.

Warte podkreślenia jest to, że to nie pierwsza metamorfoza Cezarego Żaka. W przeszłości aktor znany „Rancza” i „Miodowych lat” zrzucił 30 kilogramów. Teraz odmienił swoją twarz, poprzez mocny zarost. „Fani nie kryją, że trudno im przyzwyczaić się do nowego wizerunku artysty.” – czytamy na internetowej stronie radia RMF FM.

Bujna broda zdecydowanie odmieniła wizerunek artysty, co można zobaczyć na poniższym zdjęciu. Nie brakuje komentarzy, nie spoglądając w metrykę Żaka, że odjęła mu lat. Pojawiają się też inne komentarze, zaskoczonych internautów.

„Piękni i młodzi! Pan Cezary jak Demis Roussos…”, „Pan Czarek tak trochę w tej brodzie jakby to nie on”, „Super para! Panu Cezaremu dobrze z bródką”, „Broda często postarza jej „nosiciela”, a tu wyjątkowo jest odwrotnie! Prawie student”. – możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciem Cezarego i Katarzyny Żak.

źródło: Instagram, RMF FM

  1. GIS wycofuje popularny produkt. Wykryto bakterie, spożycie grozi zatruciem pokarmowym
  2. Były strongman i zawodnik MMA trafi do więzienia? Mariuszowi P. grozi 5 lat
  3. Koszmarny widok. Ciężko uwierzyć, jak wygląda grób Pawła Królikowskiego

Zobacz również: