Internet w błyskawicznym tempie obiega nagranie, które zarejestrował wideorejestrator na jednej z polskich dróg. Kobieta znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, leżąc na środku drogi. Wiadomo, co wydarzyło się chwilę wcześniej. Mamy nagranie.

Przerażające sceny na drodze krajowej nr 88

Niewiele brakowało, by kobieta znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszystko wydarzyło się na drodze krajowej nr 88 w okolicach Gliwic. W serwisie Youtube już pojawiło się nagranie z przerażających scen, których świadkami byli inni kierowcy.

Cała sytuacja wydarzyła się dokładnie 9 czerwca 2021 roku. Jadący kurier z pewnością nie spodziewał się tego, co wydarzy się za chwilę i co zarejestruje kamera umieszczona na przedniej szybie jego busa.

Widać na nagraniu, jak biała taksówka z otwartymi drzwiami zjeżdża na pas awaryjny, a po chwili ze samochodu wyskakuje… kobieta. Aż strach pomyśleć, co by mogło się wydarzyć, gdyby tuż za taksówką jechały inne samochody. Na całe szczęście, za białą taksówką nie jechało nic. I nadjeżdżający kierowcy w tym kierowca zbliżającej się ciężarówki zdążył wyhamować przed leżącą kobietą.

Wszystko widać na poniższym nagraniu.

Jak widać, w pewnym momencie kierowca busa, który wszystko nagrał, także zjechał na pas awaryjny i zaczął cofać. Nie wiadomo jednak, co wydarzyło się dalej. Nie wiadomo także oficjalnie, co było przyczyną kroku, na który zdecydowała się pasażerka. Nieoficjalnie, w internecie pojawiły się informacje, że mogła to być próba samobójcza. Na ten moment, nie ujawniono też, w jakim stanie zdrowia znajduje się kobieta, która zdecydowała się wyskoczyć z taksówki.

źródło: Youtube

  1. Pies pogryzł dziecko. 3-latka trafiła do szpitala. Amstaff będzie poddany obserwacji
  2. Matka zapomniała o dziecku. Niemowlę omal nie zginęło. „Idiotka nie zasługuje na dziecko”
  3. Wyniosła wirusa z laboratorium. Wiemy co chciała z nim zrobić

Zobacz również: